reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Biblioteka

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
No, mówiłam, że fajna i ciekawa ja już czytam drugi raz teraz zakreślam co ważne robię notatki itp..:-)

reklama

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
Z czystym sercem mogę polecić mamom starszych dzieci książkę - zbiór opowiadań

" Bajki z morałem" w ciekawy sposób - na zasadzie przygód jakiegoś bohatera, autorki opowiadań tłumaczą reguły i zasady rządzące światem.

Dla dzieci , które lubią prace manualne polecam książki z pomysłami na prace techniczno - rysunkowo - konstruktorskie( pomysłowy DEobromir i złota księga pomysłów)

Czekam na zamówione z wydawnictwa Vocatio książki "Jak kochać dziecko" - książka podobno niesamowita, tłumacząca, że dziecko jest jak lustro, które odbija nasze zachowania daje tyle miłośći ile my jemu damy itp..jak książka przyjdzie i przeczytam napisze coś więcej.Bo ja uwielbiam poradniki...uważam, że ułatwiają życie.

Aniknulka pytała na watku głównym o książeczki dla dzieci. Jestem za czytaniem od jak najmłodszych miesięcy.
dr Rymcymcym - edukacyjne ksi

kasiau30

Czerwcowa mama'08
Rozwiązania
0
Ja polecam i klasykę typu Brzechwa i Tuwim ale może troszkę później. :-)

lorcia

Czerwcowa mama'08
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
mój synek bardzo lubi wierszyki rymowanki:tak:
na topie teraz dla trzylatka jest Polscy Poeci "Wierszyki dla dzieci o dzieciach"

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
Zajrzyjcie na stronę Bajki- grajki..swietne bajeczki na płytach CD..znalazłam tam swoją bajkę z dzieciństwa, która miałam na kasecie "Poszukiwacze skarbu"(legenda slaska). Jest tam bardzo dużo ciekawych bajek do słuchania.

mata-kow

mama do kwadratu :)
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Jestem ciekawa jakie są wasze typy na magazyny dla młodych mamuś, bo co niektóre już, inne juz nie długo, będa się przerzucać z gazet dla ciężarówek na pisma dla rodziców. Na rynku taki ich ogrom i nie wiadomo, które są dobre :baffled:

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
Jestem ciekawa jakie są wasze typy na magazyny dla młodych mamuś, bo co niektóre już, inne juz nie długo, będa się przerzucać z gazet dla ciężarówek na pisma dla rodziców. Na rynku taki ich ogrom i nie wiadomo, które są dobre :baffled:

ja nie czytam czasopism ani dla ciężąrnych ani dla matek. Za dużo tych samych informacji , niekoniecznie prawdziwych, za dużo nakręcania rynku poprzez reklamę itp. Wolę dobrą książkę jakiegoś uznanego psychologa.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Natalia_B Dzieci urodzone w marcu 2015 27