reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biblioteka

Mi się wydaje, że porcjowana wiedza lepiej wchodzi do głowy :sorry2: a z pismami podobnie jak z książkami - wszytsko zależy od piszącego :dry:
 
reklama
Nasz ulubiony ekspert:

Co nieco o rozwoju dziecka
Jak zostać szcęśliwymi rodzicami szczęśliwego maleństwa


spacer.gif

Pierwsza w Polsce publikacja dla młodych rodziców w formie 3-godzinnego filmowego instruktażu DVD oraz bogato ilustrowanej książki o rozwoju i pielęgnacji niemowląt.

Z 3-godzinnym filmowym instruktażem DVD i książką pozbędziesz się lęków, rozwiejesz wątpliwości. Przekonasz się, że codzienna pielęgnacja małego dziecka może być prawdziwą przyjemnością. Dowiesz się, czego możesz spodziewać się w rozwoju swojej pociechy w pierwszym roku jej życia.




spacer.gif
pixel_trans.gif
pixel_trans.gif
 
Martusia od strony takiej psychologiczno wychowawczej ( jak byc dobra mamą, jak tworzyć silne więzy rodzinne itp) polecam książki wydawnictwa Vocatio( zajrzyj na ich stronę) ale nie ukrywam, że są z nutką przesłania chrześcijańskiego - a nie każdemu to odpowiada.
 
Nasz ulubiony ekspert:

Co nieco o rozwoju dziecka
Jak zostać szcęśliwymi rodzicami szczęśliwego maleństwa



spacer.gif

Pierwsza w Polsce publikacja dla młodych rodziców w formie 3-godzinnego filmowego instruktażu DVD oraz bogato ilustrowanej książki o rozwoju i pielęgnacji niemowląt.

Z 3-godzinnym filmowym instruktażem DVD i książką pozbędziesz się lęków, rozwiejesz wątpliwości. Przekonasz się, że codzienna pielęgnacja małego dziecka może być prawdziwą przyjemnością. Dowiesz się, czego możesz spodziewać się w rozwoju swojej pociechy w pierwszym roku jej życia.




spacer.gif
pixel_trans.gif
pixel_trans.gif

ja to mam:tak::tak::tak:
 
Dla ciut starszych dzieci( Azile, Joaś , Milkaa, Kasiau)polecam bardzo bardzo ksiązki( mam juz je) książki autorastwa Grzegorza Kasdepke

1. Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci czyli książka dla dzieci (i nie tylko) o tym, czym jest bon ton. Na przykładach podawanych przez babcię Joasię para bliźniaków uczy się tego, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach

2. Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami - W przedszkolu pojawia się pani Miłka – można powiedzieć – nauczycielka do zadań specjalnych. Ma rozmawiać z dziećmi o uczuciach, co nie będzie proste, mimo że przyprowadziła ze sobą nietypowego pomocnika – pajacyka. Całusy Rozalki, zazdrość o grzywkę, gniew Bodzia czy wstrętny rozgotowany por to tylko niektóre z problemów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć...
 
reklama
Do góry