reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biblioteka

reklama
Z czystym sercem mogę polecić mamom starszych dzieci książkę - zbiór opowiadań

" Bajki z morałem" w ciekawy sposób - na zasadzie przygód jakiegoś bohatera, autorki opowiadań tłumaczą reguły i zasady rządzące światem.

Dla dzieci , które lubią prace manualne polecam książki z pomysłami na prace techniczno - rysunkowo - konstruktorskie( pomysłowy DEobromir i złota księga pomysłów)




Czekam na zamówione z wydawnictwa Vocatio książki "Jak kochać dziecko" - książka podobno niesamowita, tłumacząca, że dziecko jest jak lustro, które odbija nasze zachowania daje tyle miłośći ile my jemu damy itp..jak książka przyjdzie i przeczytam napisze coś więcej.Bo ja uwielbiam poradniki...uważam, że ułatwiają życie.

Aniknulka pytała na watku głównym o książeczki dla dzieci. Jestem za czytaniem od jak najmłodszych miesięcy.
dr Rymcymcym - edukacyjne ksi
 
mój synek bardzo lubi wierszyki rymowanki:tak:
na topie teraz dla trzylatka jest Polscy Poeci "Wierszyki dla dzieci o dzieciach"
 
Zajrzyjcie na stronę Bajki- grajki..swietne bajeczki na płytach CD..znalazłam tam swoją bajkę z dzieciństwa, która miałam na kasecie "Poszukiwacze skarbu"(legenda slaska). Jest tam bardzo dużo ciekawych bajek do słuchania.
 
Jestem ciekawa jakie są wasze typy na magazyny dla młodych mamuś, bo co niektóre już, inne juz nie długo, będa się przerzucać z gazet dla ciężarówek na pisma dla rodziców. Na rynku taki ich ogrom i nie wiadomo, które są dobre :baffled:
 
Jestem ciekawa jakie są wasze typy na magazyny dla młodych mamuś, bo co niektóre już, inne juz nie długo, będa się przerzucać z gazet dla ciężarówek na pisma dla rodziców. Na rynku taki ich ogrom i nie wiadomo, które są dobre :baffled:


ja nie czytam czasopism ani dla ciężąrnych ani dla matek. Za dużo tych samych informacji , niekoniecznie prawdziwych, za dużo nakręcania rynku poprzez reklamę itp. Wolę dobrą książkę jakiegoś uznanego psychologa.
 
reklama
Do góry