reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biblioteka

reklama
To ja polecam wyszukanie sobie którychś z tej listy. Jest sporo dla początkujących przyszłych mam i nie tylko. Polecam też stronę biblionetka tam zdarza mi się czytać recenzje
 

Załączniki

  • książki RB .pdf
    138,8 KB · Wyświetleń: 637
Ja czytam sporo horrorów i thlirellów a z ciążowych na razie tylko gazetki :):) Białej masajki jeszcze nie czytałam ale bardzo mi się podobała książka Kwiat pustyni - też na faktach :):) no i uzależniona jestem od Igrzysk śmierci :)
 
zarunia, ja lubię kryminały skandynawskie. A jak x lat temu przeczytałam "Cmętarz zwierząt" Kinga, to kilka nocy spać nie mogłam. :p
 
Natala_B ja przygodę ze skandynawskimi dopiero zaczynam :) a Kinga uwielbiam Moją jego pierszą książką było Miasteczko Salem :) genialna książka i polecam :)
 
reklama
Natalia ja nadal mam Ale większość dostępnych książek juz przerobiłam :) dobry jest jeszcze g. Masterton :) Już nie mogę doczekać się L4 żeby sobie w spokoju ponadrabiać zaległości książkowe :)
 
Do góry