reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bicie serca - przy jakim beta hcg?

Nie, to było pierwsze poronienie, więc badań specjalnych nie robiłam. Dostałam Duphaston, ale mam go brać przy bólu brzucha lub plamieniach. Okropnie się stresuję, nie chcę powtórki z czerwca :(
 
reklama
Nie stresuj, ja co prawda nie miałam poronienia ale ciąże zagrożonà, pamięram ten strach ale jedynw co teraz mozesz robić to dbać o siebie, łykać witaminy ciążowe i wierzyć że będzie dobrze. Mi przynosiła ukojenie modlitwa jeśli oczywiście jesteś wierząca. Trzymam kciuki ! Daj znać co powie lekarz na kolejnej wizycie. Jesteśmy tu po to żeby się wspierać.
 
Dziś byłam na wizycie, pęcherzyk i ciałko żółte widać, zarodka nie - CRL 0,26 cm, YS 0,25 cm. Pani doktor zaprosiła w przyszły piątek, ale mam wrażenie, że nie była do końca optymistycznie nastawiona. Czy przy takiej becie (w pon powyżej 6 tysięcy) te wymiary nie są za małe?
Skoro jest oznaczone crl to jakim cudem zarodka nie ma? Crl to jest właśnie jego wymiar.
 
Do góry