reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bicie serduszka

reklama
Bardzo szybciutko podobno 😉 oj nie wiem od czego zależy wiesz, ale nie ma sensu porównywać się z innymi babkami - kazda z nas to inny, wyjątkowy przypadek począwszy od dolegliwości ciąży po przechodzenie połogu 😊
Już jestem po wizycie u ginekologa, jest widoczny pęcherzyk z zarodkiem, serduszka jeszcze nie ma, także jeszcze troszkę muszę poczekać ☺️ Ale oprócz tego wszystko jest w porządku.
 
Ze względu na obostrzenia, i wzrost zachorowań mój lekarz jeden i drugi zakazał przychodzenia na wizyty z mężem :/ wiem ze u niektórych nie ma problemu żeby wejść razem.. Ale niektórzy zakazali :/ nawet na Pranatalnych zakazali przychodzenia z kimś :( także to zależy od lekarzy
A byłyście na pierwszej wizycie ze swoimi partnerami? :)
 
Mój mąż nigdy ze mną nie był, w żadnej ciąży, bo zwykle lekarza miałam rano , a on pracuje. Teraz przez obostrzenia nie mógłby wejść nawet, jakby chciał. Bicie serduszka widziałam w 5+3 na pierwszej wizycie i byłam w mega szoku , bo myślałam, ze jest za wcześnie
 
Na pierwszej wizycie byłam sama, ale mąż był ze mną na pierwszych prenatalnych i teraz na połówkowe też będzie ze mną szedł [emoji846]
 
reklama
Do góry