reklama

biedne, bite aniołki

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez theo, 31 Październik 2005.

1. theo

theo Fanka BB :)

tak sie ostatnio zastanawiam czy tylko ja tak mam.
    otóż:
    co włącze tv to widze i słyszę i tragediach dotyczących najmłodszych.
    bite, maltretowane, szykanowane dzieci.
    to straszne!!!!
    codziennie wylewam morze łez jak coś takiego usłyszę.
    przed Julcią tak tego wszystkiego nie przeżywałam.
    teraz...
    teraz poprostu serce mi pęka jak pomyślę o tych biednych aniołkach.
    odrazu tulę swój skarb do piersi i przysięgam że nikt nigdy jej nie skrzywdzi.
    chyba bym zabiła.
    jakby ktoś skrzywdził moje dziecko , zabiłabym najpierw oprawcę a potem siebie. bo po co żyć bez mojego serca...

ale mnie refleksje nachodzą...chyba tak na 1 listopada...

2. Agnexx

Agnexx Gość

Ja mam takie same odczucia i też zamierzałam rozpocząc taki wątek. Nie rozumiem, jak można pobić takie małe dziecko ??? W ogóle nie rozumiem, jak można używać siły fizycznej wobec dzieci ???

3. reklama
  4. axxa

axxa Fanka BB :)

te maleńkie dzieci nie tylko sa bite ale i gwałcone przez własnych rodziców... wiele czytałam na ten temat... makabra...:(

5. naja

naja Fan(ka)

starsze tez spotyka okrutny los.

scenka, ktorej swiadkiem byla kolezanka. poznan, wieczor, pogoda jesienna, czyli pada i wieje. na ulicy mloda dziewczyna, z daleka widac, ze prostytutka. niedaleko kreci sie gosc, pewnie alfons. qmpela przemyka obok spieszac sie do domu i nagle slyszy, jak dziewczyna mowi do faceta: 'tato, chodzmy stad, to nie jest dobre miejsce'.

bez komentarza.

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

No to inna obserwacja: babcia na codzień zajmująca się wnuczkiem, kiedy rodzice w pracy, wnuczek niespełna dwuletni nie chce usiąśc w wózku, więc babcia bierze go pod pupę jedną ręką, a drugą za włosy, podnosi do góry i sadza w wózku na siłę.... nie mogło nie boleć, wyglądało okropnie.... wiem, że dziecko czasem może doprowadzić do białej gorączki, ale bez przesady.... skąd inąd zadbana, inteligentna i kulturalna pani...

pozdrawiam
    nikita

7. marul

marul Gość

Podppatrzone i podsłuchane w IKEI:
    Tatus je obiad. Podchodzi 5 letni synek.
    - Tato mi się chce siku.
    - zaraz, teraz jem,
    - Tato to ja sam idę
    Ojciec pochylony nad klopsikami nawet nie słuchał co synek mówi.
    Po chwili jednak rozgląda się. Nie widząc syna zaczyna go szukac i znajduje w toalecie, gdzie synek dośc sprytnie sam sobie poradził (miał spodnie na szelkach). Tato zamist pochwalić grzmotnął go mocno w tyłek kilka razy i powiedział
    - wszędzie Cię szukałem...

8. Gosiula

Gosiula Fanka BB :)

To straszne co opowiadacie. Wiecie co najbardziej boli? że te dzieci nie są niczemu winne

9. monciapl

monciapl Fanka BB :)

Przyznam się bez bicia, że jak słyszę o takich historiach w telewizji,to przełączam kanał. Słuchanie o tak wielkich krzywdach i niesprawiedliwości losu jest dla mnie ponad siły...... Takich wyrodnych rodziców to bym gołymi rękoma dusiła.

10. reklama
  11. minozka

minozka Fanka BB :)

i dzieciątko zmarło  :mad: :( [ * ]

12. naja

naja Fan(ka)

kiedy sie wczoraj o tym dowiedzialam, nie moglam uwierzyc. zabolalo, jakby odszedl ktos bliski. macierzynstwo zmienia, uczula na cierpienie.. zapalilam wczoraj swieczke z dusze agatki, tylko pytanie - co z tego? czy do cholery ja mam rozumiec, czy ci, ktorzy chca podniesc reke na dziecko? pieprzony niesprawiedliwy swiat.

Poleć forum