reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biegunka- co robić?

Biedna Filipkowa pupka! Ale dobrze,ze juz ma sie lepiej. ;-) :-)
Jesli chodzi o preparaty do pupek,to wlasnie zauwazylam u Zuzi,ze pudry i maka ziemniaczana super wysuszaja ranki,a te wszystkie kremy to tylko rozpulchniaja i rana staje sie wieksza... :sick: :tak:
 
reklama
Maciek miał tak po parówkach, tydzień biegunka .Lekarka przepisała Nifuroksazyt-syrop na jakieś bakterie i smecte ,Lakcid forte-po tygodniu przeszło.Dużo dawałam mu picia coby się nie odwodnił.


Oj to chyba spróbujemy podziękować parówkom, bo może to rzeczywiście od nich u Nataszy ta biegunka i krosty na tyłku.... a już chciałam zmieniać pieluchy! Na te krosty to pomaga sudokrem ale jak sięposmaruje bardzo grubą warstwę. Tak mi powiedziała pani w aptece i nini wewnętrznego sprzeciwu - zawsze słyszałam, że tak nie można - spróbowałam i to rzeczywiście działa!
 
My uzywamy pudru ALANTAN-naprawde polecam :tak:

Ale co do tych krostek to my walczymy z takimi juz od miesiaca :szok::-( Napewno to nie jest od jedzenia. Lekarka stwierdzila ze albo od pieluszek albo od chusteczek do pupy. Ostatnio zmienilismy na DZIDZIUSIA i moze to jest pwodem. Wrocilismy w tym tygodniu do tych PAMPERSOWYCH i juz jest poprawa ale nie zniklo to do konca. Moze u nas to tez przyczyna paroweczek :confused: Bo Oliwka je uwielbia :tak:
 
Do góry