reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Biegunka i ból brzuszka u niemowlaka

Dołączył(a)
14 Luty 2021
Postów
7
Hej Mamusie mamy problem synek skończone 9 miesiecy ostatnio jadł sporo owoców plus jakaś tubka z musem od tego czasu dostal lekkiej biegunki i w nocy męczy go bardzo brzuszek. Trwa to trzy dni. Konsultacja z pediatra była kazał odstawić owoce na jakiś czas i podawać probiotyk. Czy któraś mama tak miała że swoją pociecha. ?
Oczywiście synek na bieżąco jest nawadnianych pije bardzo dużo wody.
 
reklama

KundaKunda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
1 387
U nas tak było po jabłku (które de facto jadł już od dłuższego czasu). Niestety do tej pory, nawet gotowane mu szkodzi, więc nie je w żadnej postaci.
Może i u was jest problem z jakiś konkretnym owocem? W każdym razie odstawienie owoców aż się wszystko unormuje jest bardzo dobrym pomysłem. Potem radziłabym stopniowo wracać, by wyłapać, który owoc źle wpływa na synka.
 
Do góry