reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Biegunka w ciazy

Hesia1911

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam
Czy na biegunkę mogę zastosować Raphacholin C ? Zapisała mi to lekarka ale jakoś się boję to wziąć ...w dawce. 3x1.

reklama

MaryH

Rozwiązania
23
Miałam Rotawirusa mniej więcej tez w 4 miesiącu i moja lekarka doradziła mi dicoflor i elektrolity. Z tym że rotawirus sam przechodzi a nie napisałaś jaka jest u Ciebie przyczyną biegunki.

Hesia1911

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedź.
U mnie niestety przyczyną nie jest znana.
Lekarka rodzinna nie skierowała mnie na żadne dodatkowe badania

aim

Rozwiązania
7
Można, tam w składzie nie ma nic co by szczególnie miało cokolwiek zdziałać czy to w ciąży czy bez niej.

Kawoszka81

Rozwiązania
0
Ja bym spróbowała prędzej jagód. Rapacholin to chyba jest na wątrobę. Pij dużo. Na początku ciąży miałam grupę jelitówkę ale dałam radę bez leków.

Hesia1911

Rozwiązania
0
Ja tez mialam taka nadzieję ze dam radę bez ale dziś już jest istny Armagedon. Wzięłam 1 tabletkę i czekam. Staram się pić ale wszystko jak szybko wlatuje tak wylatuje.
A na obiad spróbuję makaronu z jagodami nadzieję ze choć troszkę się utrzyma ...

MaryH

Rozwiązania
23
Lepszy od makaronu będzie lekko rozgotowany ryż. A może zaczęłaś ostatnio żelazo brać?

Hesia1911

Rozwiązania
0
Ok w takim razie zamienię na ryż,dzięki za podpowiedź.
Moj mąż ma to samo więc myślę że to jakiś wirus nas dopadł niestety :/
Żelaza nie biorę.

reklama

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Jak wirus to koniecznie jakieś probiotyki, żeby odbudować jak najszybciej florę bakteryjną i elektrolity również, jeśli występuje odwodnienie. Jeśli coś by cię zaniepokoiło podjedź do szpitala, żeby sprawdzili, czy wszystko jest ok. Czy lekarz ci o tym nie powiedziała?

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry