reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
 
reklama
Nie wiem , może spróbuje zobaczę 😕 wiesz jak czujesz objawy a test negatywny to się odechciewa Wszysykiego , ale szczerze mówiąc pierwszy raz okres mi się spóźnia ... No i tego Wszysykiego sobie nie wmawiam , leżę strasznie zle się czuje . A może to od wiesiołka zaczęłam ostatnio brać Jak mi test wyszedł negatywny , żeby w tym cyklu poprawić jakość śluzu , ciekawe czy to możliwe 🤔
A właśnie co jeszcze zauważyłam zawsze dbam o higienę , jest ona u mnie na wysokim poziomie , zawsze wydaje mi się pieknie pachnę ☺️ A dwa dni temu i do dzisiaj czuje od siebie taki nieprzyjemny zapach potu ,pytałam się partnera czy on czuje ze jestem nieświeża , a on mówi ze nie , ze pachnę pieknie jak zawsze . Gdzieś mi kiedyś wpadł artykuł w oko o tej wrażliwości na zapachy .
 
reklama
Nie wiem , może spróbuje zobaczę 😕 wiesz jak czujesz objawy a test negatywny to się odechciewa Wszysykiego , ale szczerze mówiąc pierwszy raz okres mi się spóźnia ... No i tego Wszysykiego sobie nie wmawiam , leżę strasznie zle się czuje . A może to od wiesiołka zaczęłam ostatnio brać Jak mi test wyszedł negatywny , żeby w tym cyklu poprawić jakość śluzu , ciekawe czy to możliwe 🤔
I jak tam dzisiaj?
Az sama jestem w szoku ze wyszedl Ci negatywny. Mam nadzieję, ze to dlatego że nie był to poranny.. :(
 
I jak tam dzisiaj?
Az sama jestem w szoku ze wyszedl Ci negatywny. Mam nadzieję, ze to dlatego że nie był to poranny.. :(
Anty kochana jeszcze o mnie pamiętasz 😅😘 nie wiem nie robiłam testu , nie mam ochoty na wkurzanie się może rano zrobie , dzisiaj kupię w rossmanie , tylko które? Brzuch mnie ciagle boli dzis w głowie się kreci , a myślałam ze może jeszcze dzisiaj wstanę i okres będzie , ale nie ma . Tez jestem w szoku . Test był nie z porannego moczu a ja dużo pije
 
Anty kochana jeszcze o mnie pamiętasz [emoji28][emoji8] nie wiem nie robiłam testu , nie mam ochoty na wkurzanie się może rano zrobie , dzisiaj kupię w rossmanie , tylko które? Brzuch mnie ciagle boli dzis w głowie się kreci , a myślałam ze może jeszcze dzisiaj wstanę i okres będzie , ale nie ma . Tez jestem w szoku . Test był nie z porannego moczu a ja dużo pije
No to śmigaj dzisiaj do rossmana i rano próbuj [emoji3590] wez ze dwa i różne :) zawsze to lepiej z różnych firm :)
Ciekawe czemu się tak spoznia długo.. Moze wyjdzie z porannego moczu :)
 
No to śmigaj dzisiaj do rossmana i rano próbuj [emoji3590] wez ze dwa i różne :) zawsze to lepiej z różnych firm :)
Ciekawe czemu się tak spoznia długo.. Moze wyjdzie z porannego moczu :)
Nie wiem sprawdzam sobie szyjkę macicy i dzisiaj miałam taki śluz jakby lekko brazowy na papierze jeszcze nic nie ma ,ale takim śluzem zaczynała u mnie się miesiączka , Dzis 33 dc a ja mam zazwyczaj cykle 28 , 29 dni pewnie przyjdzie dzisiaj @ 😢
 
No to śmigaj dzisiaj do rossmana i rano próbuj [emoji3590] wez ze dwa i różne :) zawsze to lepiej z różnych firm :)
Ciekawe czemu się tak spoznia długo.. Moze wyjdzie z porannego moczu :)
Zrobiłam test i dostałam okres :( nie wiem o co chodzi dlaczego tak bardzo zle się czuje , od samej owulacji mam takie bóle brzucha, plecow piersi wogole zle samopoczucie, nudności to jakaś masakra .Mam tak od jakiś 3/4 miesięcy ,zawsze bolało mnie tylko przed okresem a teraz zaczyna się od owulacji aż do okresu 😭
 
Zrobiłam test i dostałam okres :( nie wiem o co chodzi dlaczego tak bardzo zle się czuje , od samej owulacji mam takie bóle brzucha, plecow piersi wogole zle samopoczucie, nudności to jakaś masakra .Mam tak od jakiś 3/4 miesięcy ,zawsze bolało mnie tylko przed okresem a teraz zaczyna się od owulacji aż do okresu 😭
To może warto to sprawdzić u gina ?
 
reklama
Mam pytanie miałam inseminację półtora tygodnia temu okres powinnam dostać 8 marca brzuch mnie boli mam biegunkę często latam do toalety bo mi się siku chce,mam spore pragnienie dużo pije wzdęty mam brzuch i obrzmiałe piersi czy to może być ciąża ?
 
Do góry