reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
 
reklama
No może być, jednak mam nadzieje .
Ja okres mam zazwyczaj co 28 co 29 dni , Jutro zrobie test , ale czy jeśli już jestem
Po dniu spodziewanej miesiączki to musze robic z pierwszego moczu?
Najlepiej ale jeśli jestes w ciąży to test powinien wyjsc tak czy siak ja nie robiłam z porannego moczu ale wzięłam czuły test i zawsze wlewam więcej kropel moczu
 
reklama
Właśnie tez mam dreszcze, jest mi zimno dzisiaj wstałam o 4 już spac się nie chciało , później w dzień ucięłam drzemkę ,ale krótka bo tak mi było zimno w stopy , tylko troszkę niepokoi mnie ta biegunka od rana, ból brzucha i plecow . Jutro zeobie test, bo już straciłam nadzieje po ostatnim negatywie postanowiliśmy z partnerem ,ze będziemy robic badania , bo znowu nie zaszłam ,a tu okresu nie ma 🙁
Zycze aby się udało ❤️
A stosowałaś może jakieś testy owulacyjne? Nam udało się dzięki temu :)
 
Hej ja jestem dzisiaj w 32dc a mam 33/34 już w sobotę test pokazał dwie kreski i tak z dnia na dzień ciemnieje ale mam to samo. Bolą mnie z tyłu plecy szczypie jajniki, macica jak przy @ i dzisiaj doszła biegunka [emoji24] ja już sobie wkrecam że przez to stracę ta ciążę. Co do testu zrób siusiu w domu w jakiś pojemnik wstaw do lodówki i poleć po test.
 
Dobrze wiedzieć ,mam identycznie , ja od 20 dnia cyklu tak się czuje, tyle ze od 2 dni bardziej boli mnie brzuch właśnie wczoraj , dzisiaj i właśnie do tego biegunka .Wcześniej staraliśmy się o córkę i tak już koniec było na dzień dwa przed owulacja , ale zajsc nie mogłam wiec starania codziennie , testów zrobilam
3 czy 4 oczywiście ryk ... widocznie może za wcześnie , do tego czuje jakby Mnie łamało w kościach . Dziękuje 😘
U mnie było tak, że to przez stres nie mogłam zajść w ciążę. Załamka po każdej nieudanej próbie, obsesyjnie sprawdzałam objawy itd. Wiec najlepszysposób to trochę odpuścić:) wiem, że łatwo mówić 😀
 
U mnie było tak, że to przez stres nie mogłam zajść w ciążę. Załamka po każdej nieudanej próbie, obsesyjnie sprawdzałam objawy itd. Wiec najlepszysposób to trochę odpuścić:) wiem, że łatwo mówić 😀
Ja w zeszłym miesiącu tak mialam
, wszysykie objawy , odpuscilam ,nawet miałam plany na ten cykl ,żeby brać suplementy na poprawę jakości śluzu No i badania zacząć , czekałam na spokojnie na miesiączkę , żeby zacząć od początku a tej nie ma na ten czas 🙂
 
Zycze aby się udało ❤
A stosowałaś może jakieś testy owulacyjne? Nam udało się dzięki temu :)
Właśnie pierwszy raz z testami miałam cykle 29 dniowe testy zaczęłam 14 dnia cyklu już tego samego dnia miałam pozytyw ale staraliśmy się kilka dni wcześniej , później negatywy i od 20 dc ciagle pozytywy wychodziły ale to już tylko pierwszy wzięłam pod uwagę , No i jak widać chyba się udało , jutro się okaże , może z innych przyczyn się spóźnia
 
Hej ja jestem dzisiaj w 32dc a mam 33/34 już w sobotę test pokazał dwie kreski i tak z dnia na dzień ciemnieje ale mam to samo. Bolą mnie z tyłu plecy szczypie jajniki, macica jak przy @ i dzisiaj doszła biegunka [emoji24] ja już sobie wkrecam że przez to stracę ta ciążę. Co do testu zrób siusiu w domu w jakiś pojemnik wstaw do lodówki i poleć po test.
Ja od 20 dc tak się mecze ból brzucha I piersi okropny ,ale od 3 dni się nasiliło , czuje się jak w dzień miesiączki, kiedy ból jest na maxa mocny , tyle ze właśnie dzisiaj jeszcze biegunka , czasem zrobi mi się niedobrze ,zle samopoczucie sutki mnie bolą ze dotknąć nie mogę . Nie chciało mi się już po test isc ,ponieważ mimo objawów przez te wszysykie testy mam wrażenie ze znowu będzie negatyw.Robilam test w sobote niestety wynik jak zawsze , pomyślałam ze znowu nic z tego , miałam plany na ten cykl , badania i suplementy , czekałam na @ z nadzieja ze będzie mi już lepiej i te wszysykie bóle ze mnie zejdą , dostawałam okres po wstaniu z łóżka ,na ta chwile nie ma jeszcze . Ale może jutro może coś się przesunęło . Pojde rano po test
 
reklama
Hej ja jestem dzisiaj w 32dc a mam 33/34 już w sobotę test pokazał dwie kreski i tak z dnia na dzień ciemnieje ale mam to samo. Bolą mnie z tyłu plecy szczypie jajniki, macica jak przy @ i dzisiaj doszła biegunka [emoji24] ja już sobie wkrecam że przez to stracę ta ciążę. Co do testu zrób siusiu w domu w jakiś pojemnik wstaw do lodówki i poleć po test.
Oczywiście ja już tez się doszukuje co może być jeśli jest biegunka . A co mnie zdziwiło to ze w tym miesiącu tak mi twarz wysypało , miksy nie mialam
Tyle pryszczy przed okresem , teraz mam szyje i czoło masakra , a u ciebie ?
 
Do góry