reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
 
reklama
reklama
I jak, kupiłaś test? :)
Hej ,To do do mnie pisałaś? Bo trochę jeszcze nie ogarniam :) gdzie pisać gdzie czytac , powiadomienie dostaje jedne a odpisało kilka osób 🙂jeśli do mnie to dzisiaj zmierzyłam temperaturę mierzyłam z ciekawości . W zeszłym miesiącu miałam 37,5 a dzień przed okresem spadła 36,2 . Teraz moerzylam i tez spadła powiedzmy jeden dzień przed okresem czyli 28 dc ale mierze dzisiaj i jest 37,5 . Zaraz się myje i ide po test , dobrze ze nie zapomnialam
I siku nie zrobilam😅
 
Hej ,To do do mnie pisałaś? Bo trochę jeszcze nie ogarniam :) gdzie pisać gdzie czytac , powiadomienie dostaje jedne a odpisało kilka osób 🙂jeśli do mnie to dzisiaj zmierzyłam temperaturę mierzyłam z ciekawości . W zeszłym miesiącu miałam 37,5 a dzień przed okresem spadła 36,2 . Teraz moerzylam i tez spadła powiedzmy jeden dzień przed okresem czyli 28 dc ale mierze dzisiaj i jest 37,5 . Zaraz się myje i ide po test , dobrze ze nie zapomnialam
I siku nie zrobilam😅
wstaw zdjęcie testu jak zrobisz 😍
 
Hej ja jestem dzisiaj w 32dc a mam 33/34 już w sobotę test pokazał dwie kreski i tak z dnia na dzień ciemnieje ale mam to samo. Bolą mnie z tyłu plecy szczypie jajniki, macica jak przy @ i dzisiaj doszła biegunka [emoji24] ja już sobie wkrecam że przez to stracę ta ciążę. Co do testu zrób siusiu w domu w jakiś pojemnik wstaw do lodówki i poleć po test.
Ja tez mialam :) i wiele dziewczyn z którymi wtedy pisałyśmy na forum. To tez jeden z objawów :)
Właśnie pierwszy raz z testami miałam cykle 29 dniowe testy zaczęłam 14 dnia cyklu już tego samego dnia miałam pozytyw ale staraliśmy się kilka dni wcześniej , później negatywy i od 20 dc ciagle pozytywy wychodziły ale to już tylko pierwszy wzięłam pod uwagę , No i jak widać chyba się udało , jutro się okaże , może z innych przyczyn się spóźnia
Mi też ciemniały później z dnia na dzień od 9 dni po owulacji :) i jestem już w 19 tygodniu :) trzymam mocno kciuki! :)
Oczywiście ja już tez się doszukuje co może być jeśli jest biegunka . A co mnie zdziwiło to ze w tym miesiącu tak mi twarz wysypało , miksy nie mialam
Tyle pryszczy przed okresem , teraz mam szyje i czoło masakra , a u ciebie ?
Ja tez bylam mega wysypana pryszczami.. Nawet puder nie przykrywał.. :/ a biegunkę ma dużo osób na początku :)
 
reklama
Ja tez mialam :) i wiele dziewczyn z którymi wtedy pisałyśmy na forum. To tez jeden z objawów :)

Mi też ciemniały później z dnia na dzień od 9 dni po owulacji :) i jestem już w 19 tygodniu :) trzymam mocno kciuki! :)

Ja tez bylam mega wysypana pryszczami.. Nawet puder nie przykrywał.. :/ a biegunkę ma dużo osób na początku :)
No ja miałam 2 ciąże i nie mialam biegunki , 2 ciąże przeszłam bezobjawowo ,ani mdłości wymiotów nic . Ale najlepsze jest to ,ze ja sobie już zaplanowałam ten cykl 😂badania suplementy witaminki i partner tez miał robic badania , test zrobiłam
Elektroniczny 4 dni przed @ i już pomyślałam znowu nic z tego . Ale teraz wiem o co chodziło , 16 dc mialam
Owulacje zgodnie z wyliczeniami testem i kalendarzykiem internetowym , bolały mnie jajniki czulam to (wtorek i środę)test owulacyjny pozytywny ,ale 20 dc znów test pozytywny a ja czułam ból jajników jak na owulacje , zastanawialam
Sie czy była ona 16dc czy może tego 20 dc ,a to mogła być implantacją w takim razie 🙂 Teraz tak myśle . Zaraz pójdę po test narazie nie mam jak tak mnie gania do toalety :(
 
Do góry