reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biegunka :(

Jak dobrze, że jest taki wątek, troszkę się uspokoiłam. Moja Lena mo ponad tydzień biegunkę, wychodzą jej trójki naraz. Na początku myślałam, że to jakieś zatrucie, była kilka dni na diecie, dałam jej kasze i znów to samo, podejrzewałam, że na mleko może jest uczulona, pediatra kazała odstawić, dalej dietka, niestety nic nie jest lepiej. Dawałam jej gastrolit, teraz smectę i stoperan. Córcia ogólnie czuje się dobrze, apetyt jako taki ma, jest wesoła, jedynie ma niespokojny sen. Konsultowałam to z dwoma pediatrami, mówią, że być może to zęby ale dają jeszcze dwa dni i trzeba będzie zrobić posiew kału. Oby to były te ząbki :)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry