reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biegunka :(

Ta zawiesina to chyba nifuroksazyd. Co do smecty to lepiej zapytaj lekarza. Dobrze przynajmniej, że Ci niusio nie chudnie. Przy karmieniu piersią to chyba rzadko się zdaża taka biegunka? Chyba faktycznie jakiś wirus grasuje??.
 
reklama
L4dY-bIrd ale to nie koniecznie biegunka, dzieci karmione piersia maja takie kupki, moja mala tez takie miala potrafila zrobic 7 kupek dziennie (ile razy przystawiasz ja do cyca? i ile kupek robi dziennie?), moze swoje robi tez herbatka z koperkiem, dzieci karmionych piersia nie trzeba pojic wystarczy im cycus (chyba ze jest goraco)

Pozdrawiamy
 
Skleroza nie boli!!!
Jus20sto dzięki za radę. Przy najbliższej okazji kupuje borówkę i będę podawać w razie potrzeby.

loli strzykaweczka z panadolu, powiadasz. HMMM.....Trzeba będzie panadol kupić. Dziękuję!!!

Dziewczyny co ja bym bez Was zrobiła??!! Pewnie osiwiała bym do reszty. Jestem wdzięczna jak nie wiem co
.
 
musze podbic watek
moja Zuzia od kilku dni raz na dzien robi brzydka kupke,inne sa calkiem normalne.ta brzydka jest przewaznie popoludniu.do jedzenia dostaje to samo co zawsze,czuje sie dobrze,nie miala zadnej infekcji wiec nie mam pojecia skad te kupki?kupka ma kolor zielonkawy jest zadka i wstretnie smierdzi.chyba powinnam udac sie do lekarza,co sadzicie??
 
Czesc dziewczyny:-) Jestem tu praktycznie od wczoraj, bo wczraj właśnie natrafiłam na tą stronę. Mam do was pytanie. Mam synka, ma 10 miesięcy i dokładnie miesiąc temu lekko zachorował mi na gardło więc lekarz przepisał antybiotyk. Od tego czasu mały robił po jednej luźnej kupce dziennie, ale po kuracji antybiotykowej juz jest drugi tydzień jak robi co najmniej po 2 lużne kupki na dobe. Dziwnie śmierdzą, bo inaczej nie idzie tego opisać...Na codzień jest pogodny, nie wymiotuje i nie gorączkuje. Lekarzzwala to na żeby, ale dziwnym trafem 6 sztuk wyszło mu do tej pory bez objaw. nie wiem co robić, mały jest na diecie, ale juz drugi tydzień, a ja mam mu podawać tylko lakcid. Nie moge patrzeć juz jak reaguje na widok marchewki i ryżu czy kleiku. Podpowiedzcie co zrobić...
Pozdrawiam serdecznie :-)
Loona
 
Jest taki syrop na regulację pracy jelit i często jest stosowany przy biegunkach i przy antybiotykach- NIFUROKSAZYD. Oprócz tego jeśli mogę ci coś poradzic to zrezygnujcie z tej diety jeżeli mały był na niej tylko ze względu na chorobę. Marchewka w dużych ilościach powoduje też że kupki są luźne. wystarczy żeby Twój maluszek przyjmował dużą ilośc płynów: soki, herbatki czy woda. U mnie to się sprawdza.
 
witam po raz kolejny;-)
Dzięki za podpowiedzi :-)
Byłam z małym u lekarza i stwierdził, że podczas kuracji antybiotykiem nastąpiła jakaś reakcja alergiczna na białko najprawdopodobniej i od dziś Bartek jest na diecie bezglutenowej. Pije bebilon pepti 2, łyka nifuroksazyd, lacidofil i dodatkowo na poprawe pracy jelitek kreon.Ma być na tej dietce ok. 2,3 miesięcy a ja mam mu wyłączyć z pokarmów wszystko co zawiera białko krowie (oprócz tego).
Zobaczymy jak to się wsio potoczy, bo dosyć mam patrzenia na te luźne kupy :-(
Trzymajcie się
Loona
 
Witam, mam problem z młodszą córką. Od mniej więcej 3 tygodni ma biegunkę. Na początku zdiagnozowano ją jako wirus i niby po serii antybiotyku uspokoiło się ale tylko na 2-3 dni. Po czym znowu się zaczęło.Robi ok. 5 śluzowatych kupek dziennie... Lekarze w sumie nie wiedza co jej jest. Poza biegunką jest wesoła, bawi się... Czytam i czytam w sieci rózne artykuły i nie wiem - wirus, cos z jelitami, zabkowanie... ?? Może ktoś mial podobne problemy?
 
moja kuzynka ma 2 letniego synka ,który właśnie od jakiegoś czasu ma biegunki:-(,przebadali go dosłownie całego..zrobili badań wiele i okazało sie,ze wszystko jest ok.Lekarze sami nie wiedza co jest grane,podejrzewają,ze może to być na tle nerwowym u dzieciaczka.
Natomiast mój synek jak ząbkował to właśnie za każdym razem miał biegunkę:-( i być może Twoja dzidzia też ząbkuje:blink:(dostałam wtedy od mojego pediatry lek-REASEC,chyba jest silny bo daje sie jego maleńkie części,ale jemu pomogło).Możesz podpytać lekarza o ten lek.
 
reklama
Do góry