reklama

biegunki już bardzo długo

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez gabi071984, 28 Marzec 2009.

1. gabi071984

gabi071984 Początkująca w BB

zacznę od początku:
    jakieś 3 tygodnie temu moja córeczka miała biegunki lekarz zalecił acidolac i enterol nie pomogło w końcu przepisał nifurokzazyt i i pomógł ale 4 dni puznie przestałam podawać i co dzień robiła więcej kupek aż w czwartek 8 wczoraj naście i wieczorem znowu podałam nifurokazazyt narazie razem z wieczorem są 34 kupki biedne czasem jak robi te kupki to płacze a to sama woda jest doradzcie co to może myć czy miałyście do czynienia z takim czymś czy to może przy ząbkowaniu mała ma 7 miesięcy i 2 ząbki u dołu no ale tak długo kupki

2. ana79

ana79 mamuśka ....

biegunki są bardzo niebezpieczne , sprawdź kał i zrób badanie , może ta jakaś bakteria kału:tak:

3. reklama
  4. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

radzę się zaniepokoić-ponieważ dzidzia może sie odwodnić!!idź do lekarza albo na oddział z dzieciątkiem:baffled: bo to niebezpieczne jest!

5. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

ja już bym dawno na pogotowiu wylądowała, 34 kupki!!!!
    przecież to mogą byc np rotawirusy

6. gabi071984

ale ja u doktora byłam z tymi kupkami 2 razy ale dziś jest lepiej 1 kupka tylko po nifurokzazycie

7. domimo25

domimo25 Fanka BB :)

a na jakim mleku jest twoje dziecko?
    moj syn mial biegunki n ktore zadne lekarstwa nie pomagaly w koncu okazalo sie ze to obiaw skazy bialkowej i zmienilismy mleko na nutramigen i od tej chwili nie mamy juz problemow z biegunkom..

8. gabi071984

jest na piersi

9. ana79

ana79 mamuśka ....

cały czas ma te biegunki, a bylas juz u lekarzana jakis dodatkowych badaniach?

10. reklama

Poleć forum