reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielizna i ciuszki ciążowe

reklama
ja przez internet boje się kupować ciążowych ciuchów, bo to nigdy nie wiadomo czy jednak będą wygodne... zamówiłam na allegro 2 pary getrów od różnych sprzedawców i to niestety nie było to czego oczekiwałam. Bo szukam fajnych grubych ciążowych getrów z takiej "mięsistej" tkaniny.. A pozostałe ciuchy do tej pory kupiłam trochę w C&A a trochę w H&M..
 
Polecam firme Happymum i Branco! Happymum - odzież ciążowa BRANCO - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, producent odzieży ciążowej
Kiedyś pracowałam w sklepie z odzieżą ciążową.
Ubrania z tych marek teraz sama noszę.
Poza tym w H&M można dobre legginsy ciążowe kupić itp :)
Bielizna do karmienia najlepsza moim zdaniem z firmy Alles :)
Happymum - odzież ciążowa BRANCO - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, producent odzieży ciążowej Elegancka bielizna damska, biustonosze – Alles.pl
 
Właśnie przymierzają sie do kupienia spodni i z tego co zauważyłam to tylko h&m ma jakaś ofertę. Jesteśmy ciekawa innych. Rownież wolałabym pomacac i przymierzyć przed zakupem.
 
Do góry