reklama

Bielizna i ciuszki ciążowe

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez weronikabp, 8 Listopad 2013.

1. weronikabp

weronikabp Fanka BB :)

Polecacie jakieś strony z ubraniami i bielizna ciążową? :-)

2. Mika_81

Mika_81 Fanka BB :)

ja przez internet boje się kupować ciążowych ciuchów, bo to nigdy nie wiadomo czy jednak będą wygodne... zamówiłam na allegro 2 pary getrów od różnych sprzedawców i to niestety nie było to czego oczekiwałam. Bo szukam fajnych grubych ciążowych getrów z takiej "mięsistej" tkaniny.. A pozostałe ciuchy do tej pory kupiłam trochę w C&A a trochę w H&M..

3. reklama
  4. natalusia9922

natalusia9922 Początkująca w BB

Polecam firme Happymum i Branco! Happymum - odzież ciążowa BRANCO - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, producent odzieży ciążowej
    Kiedyś pracowałam w sklepie z odzieżą ciążową.
    Ubrania z tych marek teraz sama noszę.
    Poza tym w H&M można dobre legginsy ciążowe kupić itp :)
    Bielizna do karmienia najlepsza moim zdaniem z firmy Alles :)
    Happymum - odzież ciążowa BRANCO - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe, producent odzieży ciążowej Elegancka bielizna damska, biustonosze – Alles.pl

5. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

ja jeszcze w sumie dużo ubrań ciązowych nie kupowalam, ale myśle ze H&M ma fajna oferte

6. Monya81

Monya81 Fanka BB :)

Właśnie przymierzają sie do kupienia spodni i z tego co zauważyłam to tylko h&m ma jakaś ofertę. Jesteśmy ciekawa innych. Rownież wolałabym pomacac i przymierzyć przed zakupem.

Poleć forum