reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielizna korygująca

zabenka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2010
Postów
42
[FONT=&quot]Jak to z nią jest? Czy rzeczywiście można dzięki niej odjąć sobie parę centymetrów z bioder i brzuszka? Może nie mam wielkich fałdek, ale zawsze coś do poprawy by się znalazło, dlatego zanim się zdecyduję, szukam opinii, porad… Jaka jest wasza?[/FONT]
 
reklama
Wiesz, parę skłonów i przysiadów na pewno bardziej by pomogło, niż bielizna, która ma cokolwiek tuszować. Ja bym bardziej poszła w tę stronę, przynajmniej osiągnęłabyś większy efekt…
 
Co racja to racja, ale niektórych partii ciała nie da się doprowadzić do idealnego stanu sprzed ciąży, dlatego taki zamiennik jakąś wartość ma. Zwłaszcza, jak chciałoby się wbić w ulubione spodnie, które np. teraz leżą i się kurzą gdzieś na dnie szafy :D Wg mnie trzeba przede wszystkim znaleźć naprawdę dobrą osobę, która zajmuje się doborem bielizny, ewentualnie bardzo dobrze znasz swój rozmiar, żeby nic Cię nie obciskało i nie uwierało :) Powinno zadziałać.
 
[FONT=&quot]Miałam podobnie poradzić [/FONT]:)[FONT=&quot] Jeżeli znasz swoje wymiary, bez problemu znajdziesz swoją.[/FONT][FONT=&quot] Już jakiś czas temu kupowałam podobną bieliznę shape sensation w Telimenie, takim netowym sklepie z Triumphem. Powiem Wam, że bez wychodzenia z domu, też można kupić ładną, dobrze leżącą bieliznę.[/FONT][FONT=&quot] Zanim zdążyłam się obejrzeć, paczka już była w domu. Warto na nich kliknąć. [/FONT]
 
Dobra bielizna korygująca rzeczywiście odbierze te kilka centymetrów z brzucha i bioder. Warto w taką zainwestować, jeżeli lekkie mankamenty figury są naszą zmorą, lub póki nie wróci się do kondycji sprzed ciąży.
 
reklama
Do góry