reklama

Bielizna korygująca

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez zabenka, 18 Wrzesień 2012.

1. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=&quot]Jak to z nią jest? Czy rzeczywiście można dzięki niej odjąć sobie parę centymetrów z bioder i brzuszka? Może nie mam wielkich fałdek, ale zawsze coś do poprawy by się znalazło, dlatego zanim się zdecyduję, szukam opinii, porad… Jaka jest wasza?[/FONT]

2. romide

romide Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak polecam. mam gorset wyszczuplający. bardzo dużo daje. maskuje brzuszek. nie ma nierówności. naprawdę polecam.

3. reklama
  4. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz, parę skłonów i przysiadów na pewno bardziej by pomogło, niż bielizna, która ma cokolwiek tuszować. Ja bym bardziej poszła w tę stronę, przynajmniej osiągnęłabyś większy efekt…

5. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co racja to racja, ale niektórych partii ciała nie da się doprowadzić do idealnego stanu sprzed ciąży, dlatego taki zamiennik jakąś wartość ma. Zwłaszcza, jak chciałoby się wbić w ulubione spodnie, które np. teraz leżą i się kurzą gdzieś na dnie szafy :D Wg mnie trzeba przede wszystkim znaleźć naprawdę dobrą osobę, która zajmuje się doborem bielizny, ewentualnie bardzo dobrze znasz swój rozmiar, żeby nic Cię nie obciskało i nie uwierało :) Powinno zadziałać.

6. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=&quot]Miałam podobnie poradzić [/FONT]:)[FONT=&quot] Jeżeli znasz swoje wymiary, bez problemu znajdziesz swoją.[/FONT][FONT=&quot] Już jakiś czas temu kupowałam podobną bieliznę shape sensation w Telimenie, takim netowym sklepie z Triumphem. Powiem Wam, że bez wychodzenia z domu, też można kupić ładną, dobrze leżącą bieliznę.[/FONT][FONT=&quot] Zanim zdążyłam się obejrzeć, paczka już była w domu. Warto na nich kliknąć. [/FONT]

7. magdunka

magdunka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bielizna korygująca jest super, to najlepszy sposób by szybko przynajmniej na chwilkę wrócić do ładnej figury

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobra bielizna korygująca rzeczywiście odbierze te kilka centymetrów z brzucha i bioder. Warto w taką zainwestować, jeżeli lekkie mankamenty figury są naszą zmorą, lub póki nie wróci się do kondycji sprzed ciąży.

9. Krope

Krope Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Świetne są takie majtki z podwyższonym stanem modelujące sylwetkę Triumph. Kupiłam sobie je przez Internet w Telimenie. Mój brzuch wygląda w nich o wiele lepiej niż w normalnych, no i ja się też lepiej czuje przez to. Wiem, że muszę poćwiczyć i popracować nad moim ciałem, bo nie jest ono takie jakie chciałabym, żeby było. :-)

10. reklama
  11. martysa

martysa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam zawsze coś wygładzi boczki nie wystają. Brzuszek dzięki nim jest bardziej płaski.

Poleć forum