reklama

Bielizna korygująca

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez zabenka, 18 Wrzesień 2012.

1. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Jak to z nią jest? Czy rzeczywiście można dzięki niej odjąć sobie parę centymetrów z bioder i brzuszka? Może nie mam wielkich fałdek, ale zawsze coś do poprawy by się znalazło, dlatego zanim się zdecyduję, szukam opinii, porad… Jaka jest wasza?[/FONT]

2. romide

romide Zaciekawiona BB

tak polecam. mam gorset wyszczuplający. bardzo dużo daje. maskuje brzuszek. nie ma nierówności. naprawdę polecam.

3. reklama
  4. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Wiesz, parę skłonów i przysiadów na pewno bardziej by pomogło, niż bielizna, która ma cokolwiek tuszować. Ja bym bardziej poszła w tę stronę, przynajmniej osiągnęłabyś większy efekt…

5. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Co racja to racja, ale niektórych partii ciała nie da się doprowadzić do idealnego stanu sprzed ciąży, dlatego taki zamiennik jakąś wartość ma. Zwłaszcza, jak chciałoby się wbić w ulubione spodnie, które np. teraz leżą i się kurzą gdzieś na dnie szafy :D Wg mnie trzeba przede wszystkim znaleźć naprawdę dobrą osobę, która zajmuje się doborem bielizny, ewentualnie bardzo dobrze znasz swój rozmiar, żeby nic Cię nie obciskało i nie uwierało :) Powinno zadziałać.

6. orelka

orelka Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Miałam podobnie poradzić [/FONT]:)[FONT=&quot] Jeżeli znasz swoje wymiary, bez problemu znajdziesz swoją.[/FONT][FONT=&quot] Już jakiś czas temu kupowałam podobną bieliznę shape sensation w Telimenie, takim netowym sklepie z Triumphem. Powiem Wam, że bez wychodzenia z domu, też można kupić ładną, dobrze leżącą bieliznę.[/FONT][FONT=&quot] Zanim zdążyłam się obejrzeć, paczka już była w domu. Warto na nich kliknąć. [/FONT]

7. magdunka

magdunka Początkująca w BB

Bielizna korygująca jest super, to najlepszy sposób by szybko przynajmniej na chwilkę wrócić do ładnej figury

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Dobra bielizna korygująca rzeczywiście odbierze te kilka centymetrów z brzucha i bioder. Warto w taką zainwestować, jeżeli lekkie mankamenty figury są naszą zmorą, lub póki nie wróci się do kondycji sprzed ciąży.

9. Krope

Krope Zaciekawiona BB

Świetne są takie majtki z podwyższonym stanem modelujące sylwetkę Triumph. Kupiłam sobie je przez Internet w Telimenie. Mój brzuch wygląda w nich o wiele lepiej niż w normalnych, no i ja się też lepiej czuje przez to. Wiem, że muszę poćwiczyć i popracować nad moim ciałem, bo nie jest ono takie jakie chciałabym, żeby było. :-)

10. reklama
  11. martysa

martysa Zaciekawiona BB

Polecam zawsze coś wygładzi boczki nie wystają. Brzuszek dzięki nim jest bardziej płaski.

12. ilia

ilia Zaciekawiona BB

Ja ostatnio zamawiałam w sklepie Margo: margo-bielizna.pl/30-bielizna-damska

Nie mam idealnej sylwetki i również lubię co nie co sobie ukryć. Zamówiłam tam ostatnio takie figi:

Może nie wyglądają tak dobrze ale pod ubraniem prezentuje się to świetnie .Zakrywają to co mają zakrywać. Ciało jest wygładzone. Nie ma żądnych fałdek. Szczególnie dobrze się w tym czułam na weselu kiedy obcisła elegancka sukienka dobrze na mnie leżała.

Ostatnia edycja: 13 Kwiecień 2016

Poleć forum