reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielscy ginekolodzy - ciąża

mi dr Ozimina robiła jedno usg w ciąży w wojewódzkim, miła babeczka, wydała się kompetentna, ale to jednarazowe spotkanie bo potem zmieniłam lekarza na prywatnego z własnym usg:tak: ponieważ z wojewódzkiego nie byłam zadowolona:-(

a tak poza tym dziewczyny to zapraszam na nasz wątek główny Bielsko-Biała i okolice :-) napiszcie coś więcej o sobie:tak:
 
reklama
Mnie też prowadzi dr Ozimina. Póki co nie narzekam, jest konkretna i szybko "łapie" kontakt z pacjentką. Plus taki że za wizytę nie brała dużo, teraz troszkę zdrożała ale zmieniła sprzęt do usg. Tak więc w gabinecie zrobisz teraz usg do 4D.
 
Ja polecam dr Małecką - Holerek. Jest bardzo dobrym ginekologiem i dodatkowo specjalistką od planowania rodziny. Znam wiele kobiet u których prowadziła ciąże i wszystkie są z niej bardzo zadowolone. Ja również do niej chodzę pomimo, ze jeszcze nie mam dzieci. Gdy tam jestem w poczekalni jest zawsze dużo pacjentek i praktycznie wszystkie są w ciąży:):) Przyjmuje prywatnie, u siebie w domu ma gabinet na ul.Łuczników 13. Mam nadzieje, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

Ja też polecam dr Małecką, naprawdę jest bardzo dobrym lekarzem,prowadziła moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.
 
witam!!
jestem w 14 tygodniu ciaży,chodze do doktora peterki bo ponoc jest bardzo dobry ale te kolojki u niego to jakaś porażka:crazy:.
chce zasięgnąć konsultacji bo wyniki na toksoplazmoze wyszły mi wątpliwe.biore rovamycine ,natamycyne i jeszcze z powodu bóli brzucha duphaston- czy któraś z was miała podobny problem???:baffled:
a no i jeszcze jedno czy orietujecie się gdzie w bielsku a może w czechowicach moge zrobić AWIDNOŚĆ NA TOKSOPLAZMOZE??
pozdrawiam:-)
 
Polecam dr.Małgorzatę Maczyńską prowadziła całą moją ciążę i pomimo że była ona zagrożona dzięki niej mam cudownego synka. Przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu wojewódzkim.
 
Dr. Maczyńska przyjmuje na ul. Gęsiej 4 (to jest niedaleko szpitala wojewódzkiego) , teraz za wizytę bierze 80zł. Jeśli coś to mogę Ci podac nr tel.
 
reklama
A moim zdaniem trudno kogoś polecić. Ja się trochę zastanawiałam. Przed ciążą miałam pewne problemy, przeszłam chyba z 5 ginekologów tych bardziej i mniej znanych i mam mieszane odczucia.
Jak ciąża przebiega bezproblemowo (i oby tylko takie były) to każdy lekarz jest ok.
Dla mnie ważne, żeby lekarz traktował mnie poważnie i miał dla mnie czas a u wielu tak nie jest, pełne poczekalnie i 5 minut na pacjentkę (pewnie ktoś powie, że to znaczy że lekarz jest dobry) może i tak ale można inaczej zorganizować sobie pracę a nie patrzyć ile na godz pacjentek upchnę(=ile zarobię) a poza tym nawet najlepszy lekarz jak będzie przepracowany może coś przeoczyć.
Co do nazwisk to też zawsze znajdziecie pozytywne i negatywne opinie np. dr Ozimina prowadziła 2 ciąże mojej kuzynki i w obu popełniła ten sam błąd, zdecydowanie mi ją odradzała. Choć babka do rany przyłóż miła itp. ale co do mnie też się myliła więc do niej nie wróciłam.
dr Małecka-Holerek- no comment. Wrogowi nie życzę (ale to też moja subiektywna opinia) znajoma była u niej już z martwą ciążą a ona nie zrobiła nawet USG tylko kazała się wsłuchać w swój organizm on powie czy jest dobrze czy źle. Moja mama też u niej raz była i wróciła mocna zniesmaczona. Ona jest mega religijna i wszystko powierza Bogu. Może to komuś pasuje, ja wierzę w nowoczesną medycynę.
Ja chodzę do dr Krysty (też znalazłam o niej dobre i kiepskie opinie ale mi pasuje) ufam jej, ma zawsze dużo czasu dla pacjentki, za każdym razem robi Usg (i daje fotki) opowiada, pokazuje co jest co, za co odpowiedzialne, o czym świadczy itd. Pracuje też w Wyspiańskim.
Także każda musi iść i się sama przekonać czy dany lekarz jej pasuje :)
I mam pytanie do anety: gdzie Ty w BB znalazłaś dr Peterek/Peterka (nie wiem czy się odmienia ;)) Awidność zrobisz w BB w laboratorium Fryda
 
Do góry