reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielscy ginekolodzy - ciąża

Dołączył(a)
2 Luty 2008
Postów
1
Czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa, który w odpowiedni sposób poprowadziłby ciążę? Szukam kogoś sprawdzonego. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama
Polecam dr Marie Kawulok - przyjmuje pod Orłem i pracuje w Esculapie. Rodzilam przy Niej - naprawde swietny lekarz, taki z powolania :tak:
Pozdrawiam.
 
Witam, jeżeli mogę się wtrącić. Również gorąco polecam dr Marię Kawulok. Chodziłam do niej w ciąży.
 
Czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa, który w odpowiedni sposób poprowadziłby ciążę? Szukam kogoś sprawdzonego. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Ja polecam dr Małecką - Holerek. Jest bardzo dobrym ginekologiem i dodatkowo specjalistką od planowania rodziny. Znam wiele kobiet u których prowadziła ciąże i wszystkie są z niej bardzo zadowolone. Ja również do niej chodzę pomimo, ze jeszcze nie mam dzieci. Gdy tam jestem w poczekalni jest zawsze dużo pacjentek i praktycznie wszystkie są w ciąży:):) Przyjmuje prywatnie, u siebie w domu ma gabinet na ul.Łuczników 13. Mam nadzieje, że mogłam pomóc. Pozdrawiam
 
dr Latoszkiewicz, prywatnie na Jaśminowej lub w przychodni przy szpitalu na Wyspiańskiego (NFZ)
 
W związku z tym że już na dniach przeprowadzam się z powrotem do Bielska, a jestem w 19 tyg ciąży dość długo rozglądałam się w internecie za opiniami na temat ginów w Bielsku. Jestem już zdecydowana: dr Zemanek-Wojnowska. Z tego co wiem przyjmuje tylko prywatnie ale podobno warto! Pani dr pracuje też min w szpitalu na Wyspiańskiego i w onkologicznym na Wyzwolenia.
 
Ja też chodzę do dr Zemanek-Wojnowskiej i jestem bardzo zadowolona. "Wyprowadziła" mnie z poronienia, a teraz jestem po pierwszej wizycie w ciąży.
Jest bardzo sumienna, dokładna, delikatnie bada - gabinet czysty, dla pacjentek pani dr ma nawet jednorazowe spódniczki i kapcie aby do minimum ograniczyć skrępowanie. Można z nią porozmawiać, dokładnie i wyczerpująco odpowie na każde pytanie. POLECAM!
 
reklama
i jakie masz wrażenia? bo ja tez do niej chodzę i nie narzekam, ale naczytałam się różnych opinii na jakieś stronce i nie wszystkie były pozytywne.
 
Do góry