reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej dziewczyny
U mnie bylo tak ze w 25 tyg na usg wyszlo, ze ma byc dziewczynka a w 35 tyg z dziewczynki zrobil sie chlopczyk. ??? :o ???
Sandra jutro ide tez do gin i to juz chyba ostatnia wizyta.
Teraz tylko czekac na maluszka i jak to mowi Kitka "narzekac ze sie wyspac nie moge". W piatek mialam troche gorszy dzien bo prawie caly czas mi brzuch twardnial, no i wczoraj po poludniu tez... ale dzis juz jest wporzadku. Teraz to czekanie jest troche meczace, bo nie wiesz kiedy sie "wszystko zacznie". Najbardziej bym chciala w przyszlym tygodniu, bo moj maz bedzie mial wolne, no ale tego sie nie da zaprogramowac.... ;) ;) ;)
Kitka Olivka jest przesliczna....
 
reklama
Agusiaaa, opowiadalam mojemu T. Twoja historie i jest swiecie przekonany, ze w naszym przypadku tez sie okaze, ze to syn :) Tatus liczy na juniora :)
Super, ze masz juz koncowke i lada dzien maluszek moze pojawic sie na swiecie. Powodzenia jutro u ginekoloda i daj znac co Ci powiedzial!
Pozdrawiam
 
Dzieńdoberek ;D
Jak się mają mamusie?
Wymarzona pogoda na spacerki :)Ja właśnie chce zaliczyć dzisiaj troszke dłuższy spacerek z małą na czele :laugh:
Ehhh i tak fajnie cieplutko się robi ::)
No nic życze udanego pięknego dzionka ;)
 
Hejka
Pogoda faktycznie ekstra...
No ja juz jestem po wizycie u gina
BPD 9,5 HGL 39 tyg 2 dni
Fe 7,1 HGL 36 tyg
AC 33,9
Waga 3420 g
Lozysko na scianie tylnej III stopien dojrzalosci
Termin porodu wg usg 24 kwietnia
a wg miesiaczki 2 maj

Sandra Dzis juz nawet nie pytalam o potwierdzenie plci i bedziemy czekac az pojawi sie na swiecie.... ;)
 
Agusia ale twoja dzidza jest duża ::) Ale ważne że zdrowa jest :)
To ja już kciuki zaczynam trzymać ;)
I życze miłego,łatwego i bezbalesnego porodu ;)
 
Agusia to juz ci pisalam ze nasza dzidzia prawie identyczna hihi i ja niby tez mam taki termin a chyba nawet na 22-23 hihi :)
Ale co tam dziewczyny bylam i jestem zla bo moja szyjka nadal twarda dluga i zamknieta.zadnych skurczy nie mam:(:(
Ale zobaczymy...wszystko okaze sie w srode:):)

a to wymiary z wczoraj:
BPD = 97.3 39 Tygodni 6 dni czyli dzis 40 tc:)
FL = 72.1 37 Tygodni 0 dni czyli 37t1d
waga 3250 g
lozysko oczywiscie 3 stopnia na scianie tylnej:)

a dzis wogole jest ladnie:):) az milo! niestety kolo mnie ciagle ten strajk i wyja krzycza itd...no ale coz biedni ludzie:(
Ja nadal mam manie sprzatania i robienia roznych rzeczy:) wkoncu :)
 
Lilith, Agusiaaa, gratuluje koncoweczek dziewczynki i idealnych wynikow koncowych! Czyli teraz juz lada dzien...Super!:)
Juz dzis zycze Wam szybkich, jak najmniej bolesnych porodow i slicznych maluszkow! W koncu nie jest powiedziane, ze urodzicie w terminie - moze to byc na dniach :)
Buzki
 
Sandra jak pisalam moja szyjka nie wskazuje na to bym mogla szybko urodzic:(:( eh ale nie poddaje sie i nie zalamuje w przyszla srode wszystkiego sie dowiem!!!:)
 
reklama
Do góry