reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witajcie nie było mnie 3 dni bo szalałam na nartach. Znajomi namówili nas żebyśmy przyjechali do nich na czas remontu na Słowację:szok: mama zaoferowała się dopilnować remontu więc pojechaliśmy Tak wiem jestem szalona w sobotę impreza ale cóż żyje się tylko raz a było codooooooooooooownie.,
Pogoda świetna, słoneczko, cieplutko, trasy przygotowane rewelacja kanapy 4,6 osobowe. Ewa tak się rozjeździła że śmigała z nami po czerwonych trasach Dawała rady na takich ściankach że ja to nie mogłam patrzeć, ale tatuś czuwał. Jestem z niej taka dumna nic się nie boi.Jaś też był z nami zostawał z ciocią (moja siostrą) która ma sezon z głowy 22 tydz. córci w brzuszku;-)
Także kobietki odpoczęłam poszalałam, teraz dzieci właśnie pojechały do teściowej - tatuś je zawiózł a ja biorę się za sprzątanie. Wybaczcie że nie odpisuje ale muszę chatę od sprzątać na błysk w sobotę impreza jutro już gotowanie i pieczenie zostaje
 
reklama
Basiek co do stawek opiekunek moja brała 800 zł miesięcznie za 8,5-9h dziennie. Potem dorywczo 7 zł/h, teraz chciałaby 9 zł/h. Przychodzi tylko dorywczo tak 10 h tygodniowo. Obawiam się, że obecnie w Bielsku za 5-6 zł/h nikt by nie chciał pracować.
 
Dobry wieczór:-),
Basiek19810 też kiedyś o tym czytałam, ale jakoś mi to wyleciało z głowy - he, he wypróbuję to na Klusce, bo chyba kolejny ząb się nam ciśnie, gdyż znowu zaczęły pobudki co godzinę:sorry:.
Mery
masz rację - super się patrzy na te nasze szkraby, które jeszcze wydawałoby się, że nie dawno leżały, jak je człowiek położył, a teraz...żywe srebro to mało powiedziane:-p.
Hanna31 raz się żyje:tak:.
Ania_BB zł/h to dostałam, ale przy okazji pilnowana dziecka podczas ślubu i wesela jego rodziców - szleje ta Wasza opiekunka:dry:. Swego czasu pilnowałam dziecka dzień w dzień od 9 do 17 za 500zł, ale jego mama była samotną matką, a trwało to 3 m-ce, gdyż potem Mały poszedł do żłobka; w sumie też nie traktowała tej pracy, jako źródła utrzymania tylko jako coś dla zabicia czasu w wakacje:sorry:.
Pogoda iście wiosenna - aż nogi same rwą się na spacer:tak:. Z racji tego umyłam dziś okna:-p.
Dobranoc:-D.
 
Faktycznie jak tak sobie człowiek przeliczy ile chciały by niektóre opiekunki to czasami żal do pracy iść bo większość zarobków trzebabyłoby dać opiekunce, a to chyba nie o to chodzi.
U nas nocka mineła spoko nawet ładnie Patka spała i rano jakaś taka pogodna była ale już teraz marudzi, kaszle już też mniej i z nosa też jakoś tak mało leci, może szybko przejdzie i zaszczepie ją wkoncu w następnym tygodniu.
No i koniec pracy weekend wolny ciekawe co jutro wymyśli mąż kto przyjedzie do nas czy może my nawiedzimy siore a w niedziele idzie do pracy także lipa.
 
Witam ja wczoraj Matka zastrzepiłam na opuzniona odre swinke mam spokój ze szczepieniami do lipca.Andzia a czerwcu bilans 4-latków i oby po nic wiecej nie musiałabym chodzic co osrodka.
Dzisiaj moja opikunke zostawiłam na 4godz sama z dzieciaczkami po moim powrocie dzieci były zadowolone a Angela mówiła zeby pani jeszcze przyszła wiec to dobry znak.Umówiłam sie z opiekunka na 5zł za godz była zadowolona.
Ostatni weekend wolny i do pracy rodacy ale ciezko bedzie.Pozdrawiam pa
 
Czesć dziewczyny
ja tylko z nowiną od dzisiaj wypowiadam wojnę smoczką i jak narazie sukces dzienne spanie zaliczone położyłam Patke do łóżeczka zawsze dostawała w butelce coś do picia i do drugiej ręki cumla dzisiaj połozyłam bez picia zaproponowałam jej w kuchni z kubeczka i powiedziałam że nie będzie picia w łóżku powiedziała że nie chce położyłam ją tylko pokazała na buzie i mówi nie ma więc ja jej że cumelka mama dała dzidziusiowi i tyle bez płaczu skomlenia i nic takiego zasnęła. Ja byłam przygotowana na wrzaski i protest a tu nic ciekawe jak będzie iweczór. Spadam dalej sprzątać.
 
Witajcie
Cała sobota zeszła mi na porządkach...ale nareszcie jest czysto i pachnąco:-) Dzieci te starsze od poniedziałku wracają do szkoły...przyznaję,że nie wiem jak to Pawcio zniesie bardzo zżył się z Julią..całe dnie wspólnie się bawili...będzie w poniedziałek koszmarnie:crazy:
Mam pytanie do Was:które z Was korzystają(sprzedają)na allegro-pytam bo sama tam coś wystawiam a po tych ostatnich zmianach zaczynam mieć tego serwisu dość!!!
Zastanawiałam się nad przeniesieniem się na świstaka-czy któraś korzysta?

Basiek ogromne gratulacje z powrotu do pracy....i oczywiście trzymam kciuki aby opiekunka się sprawdziła...5zł za godzinę do przyjęcia...

Ania_BB - ta Twoja opiekunka to straszny zdzierca:-D...mówiąc szczerze,kwota wysoka.Ja co prawda nie pracuję ale moje znajome zarabiają średnio 1200-1300 gdyby przyszło im zapłacić za opiekunkę 800zł to szkoda iść do pracy...
hanna31 tylko pozazdrościć...

Cóż koniec tego dobrego...wieczór spędzę dziś z żelazkiem bo przy 5tce ludzi prasowania cała masa...zmykam:no: ale mi się nie chce...
 
WIDZE ze wszystkie spedziłysmy soboty bardzo pracowicie na sprzataniu.Mi zostało jeszcze u dzieci zrobic pozadek w szfkach i tez mam fajrant,ale to juz nie dzisiaj bo wymysliłam sobie sałatke i musze sie za nia zabrac.Dzieci spia.ostatni narazie weekend wolny obiecałam Angeli jutro figlo park,wiec po obiedzie szlenstwo i tak niedziela tez minie.Aw poniedziałek pierwszy dzien pracy po 5-latach.
Mery gratulacje dla Patity chociaz z jej charakterkiem to trudno uwiezyc ze tak szybko odpusciła
 
Witam ale nam pozmieniali BB wcale mi się nie podoba jakoś tak smutno.
Musze się pochwalić a raczej pochwalić Patrycje jest narazie sukces jeśli chodzi o odstawienie smoczka. Wczorajsza drzemka dzienna przebiegła bezproblemów wieczorem też zasnęła bez płaczu tylko o 5 się jej przypomniało i przez pół godziny troche płakała i szukała rączką smoczka dzisiaj też w południe zasnęła bez problemu. Jaa szykowałam się na nieprzespane noce i takie tam a tu takie miłe zaskoczenie.
Byliśmy dzisiaj w Bielsku i tylko zakupiłam Natalce buty na wiosne w CC tak się jej spodobały że musiałam je kupić i innych nie mierzyla.
A tak pozatym to mąż pojechał do pracy a nas mają nawiedzic teściowie także wieczór zapowiada sie ciekawy, szkoda ze przez całe ferie nie pamiętali o dzieciach.
 
reklama
Ja zaliczyłam dzisiaj obiecany figlo park dziecią szleństwa nie było końca,nawed ja byłam padnięta bo cały czas goniłam za Mateuszem,no i dobrze przynajmniej sie pobawili bo od jutra szary dzień bez mamy.Ciekawa jestem jak nam wszystkim jutro pójdzie?Mój mąż pierwszy raz zostaje dłużej z dziećmi niż 2godz instrukcje obsługi musiałam napisać i przykleic na lodówce(w ramach sprostowania instrukcja dotyczy Mateusz i Angeli).Mam na 9 do 18 odrazu z grubej ruły pociągli chyba do wykończenia.
Mery ta Patitka mnie naprawde zaskoczyła zresztą tak jak i Matek z jedzeniem nocnym myślałam że bedzie ciężko a tu już ponad miesiąc głodówka nocna.Dzieciaczki nasze są obłedne ciekawe jakie jeszcze maja dla nas niespodzianki.
Pozdrawiam wszystkie mamy i do usłyszenia,jutro napisze jak było
 
Do góry