reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

My leczymy sie u Sadlik Gasiorkiewicz też jestem zadowolona bardzo miła i ma fajne podejście ale one ponoć obydwie takie sympatyczne a też chodzę tam do kontroli ze względu na szmery ale ponoć tylko wzrostowe.
 
reklama
:-)Ja juz odliczam do poniedziałku bo dopiero wtedy mam wolne.W domu ok dzieciaczki szaleją z tata,który jeszcze nigdy nie poswięcił im tyle czasu co teraz.Witek (mój mąż)radzi sobie z kazdym dniem coraz lepiej,nawed z Angelika znalazł wspólny język co nie było łatwe,gdyż na starcie powiedziała mu:ja słucham tylko mamusi:.Tym trudniej jest im sie dogadać że mają takie same charaktery,zawzięte:wściekła/y:,i ani jeden ani drugi nie ma zamiaru popuscić,nie raz nie da się w domu wyrzymać jak się kłuca o byle co.Dlatego tym bardziej podziwiam Witka że szuka jakiegoś kompromisu z naszą prawie czteroletnia córcią.
Dorcia nie podłamuj się tym prawkiem pomyśl sobie że jak zdasz to bedziesz wolna jak ptak :-Dsama bedziesz się poruszać i nie będziesz musiał na nikogo liczyć.A co do instruktorów to faktycznie jak masz taką możliwość załatw sobie jednego bo każdy inaczej uczy mimo tego samego.
Hania jak jak sobie pomyśle tylko o dentyście w momencie jestem cała chora a ide tam od porodu Mateusza,bo mi dziasła krwawią,ale nie moge dojść,dygam się!Więc odkładam na zas i kombinuje jakimis pastami płukankami.Myśle że jak już będą boleć to wtedy będe musiała iść,a le tylko pod narkozą bo tak to uciekne z tego fotela.
Maryś mnie ta zima o dreszcze doprowadza i tez mam nadzieje,że się skończy kiedys napewno.Nie wiem czy to prawda ale mówią,że po świetach ma zacząć się wiosna zobaczymy.Agdzie imprezujesz w ten weekend?:cool:
 
No i mamy dzień porządków już mi sie nie chce dziewczyny nie chcą spać szaleją w łózkach a ja już nie mam nerwów do nich chodzić i prosić żeby poszły spać.
Dorcia fakt lepiej zeby jeden instruktor cię uczył bo wtedy mniej stresów i takie tam ja też pierwsze 4 lekcje miałam z 4 innymi instruktorami dopiero jak sie upomniałam o instruktora jednego którego sobie sama wybrałam i tak do końca z nim jeździłam i będę go pamiętać chyba do końca zycia fajny i taki do pogadania i do wytłumaczenia wszystkiego a jak sie przejął jak nie zdałam pierwszy raz to nawet mi dawał dodatkowe lekcje za free a jak już go nabrałam ze drugi raz też nie zdałam to myślałam ze biedaczek zawału dostanie bo już skrzynke piwa w aucie trzymal na oblanie.
Tak wiec głowa do góry i będzie dobrze oby do egzaminu.
Basiek no fakt weekend przerobisz i wolne wiec tylko czekać a imprezki dzisiaj brak w planie spędzimy rodzinnie wieczór no chyba ze coś sie wykluje.
No zmykam bo chyba podłogi wyschły wiec mogę dalej coś porobić ale najpierw musze moje pociechy do pionu postawić.
 
Hej a ja mam wolne!:-)musiałam się moją radością podzielić z wami.Coprawda mam wolne na czyimś nie szczęściu(kierowca z dostawą wywalił się):no:,ale jestem w siódmym niebie a wczoraj wieczorem jeszcze sobie myślałam zeby zamkli sklep jak fajnie by było.Cuda się zdarzają.Ciekawe kiedy będe musiała to odrobić?ale tym będe się martwić kiedy indziej dzisiaj czas na moją rodzine.Dzieciaczki poszły spać mąż też leży to ja szybko do was.Miłej niedzieli pa:cool2:
 
No nie znów ta zima w nocy była taka zamieć że świata nie było widać:szok: Kiedy przyjdzie wiosna??
A widzę że i na forum zimowy sen:baffled:
Mery byliśmy też raz u dr Gąsiorkiewicz na kontroli też bardzo sympatyczna. U nas też szmery i też ponoć rozwojowe :tak:Przynajmniej kardiolodzy nam się w tym pediatryku udali ;-)A kiedy macie zabieg?
Basia super że niedziela wolna szkoda że czyimś kosztem ale wolne. No widzisz jak małż pięknie sobie radzi sam pewnie byś nawet go o to nie podejrzewała gdyby nie ta praca;-)
A gdzie reszta się podziewa?
Aż musiałam edytować bo właśnie zaczęła się taka śnieżyca że szok. Ja chcę WIOSNĘ!!
 
Pogoda faktycznie pod psem i to zdechłym mąż musiał jechać dzisiaj ze mną rano bo sama bym nie wyjechała taka szklanka a górke mamy do pokonania że chej w ieście nie lepij lodowisko na drodze i gdzie ci drogowcy?
Weekend przeleciał szybciutko i dobrze bo Nanka nie mogła doczekac sie kiedy do przedszkola pójdzie.
Zabieg mamy 30 marca wiec tuż tuż dzwoniłam wczoraj do lekarza juz nie jade na kontrole tylko mam sie zgłosić w wyznaczonym dniu. Ponoś przyjedziemy we wtorek będą ją badać w środe zabieg i w czwartek jak nic nie będzie sie działo wyjście szkoda ze taki termin bo zaraz świeta a ona będzie mogło tylko jakieś papki jeść przez jakiś czas no ale cóż koleżanka czekała na zabieg 1,5 roku wiec nie mogę narzekać bo nam to szybciutko poszło mam tylko nadzieję że odniesiemy zamierzony skutek.
A tak pozatym to gdzie sie podziewacie dziewczynki?
Zapomniałam przez ten cholerny wiatr Natalia miała włączona szwęde w nocy łaziła jak ćma my ją wynosiliśmy dochodziliśmy do łóżka a ona już spowrotem zato Patka ładnie spała i rano miała tak dobry humor ze hej.
 
Jak ja nie nawidze zimy mam jej dość a mówią,że do połowy kwietnia tak ma być.Trafia mnie na samą myśl o tym,ze chcąc wyjść z dziećmi kawałek to 5min potrzeba na ubranie masakra.Ja chce topić już marzanne to może ta wredna zima pójdzie sobie.Matek w tą noc fajnie mi spał może te czwórki dały mu spokój,oby.Angela jutro do przedszkola ciekawe czy scena murowana będzie czy odpuści.Dzisiaj mi chyba ze 100 razy powiedziała,że mnie kocha i żebym już nie szła do pracy bo ona tęskni,zrobiło mi się bardzo smutno,:-(ale nie moge już odpuścić szkoda by było.
Maryś chyba to forum będzie nasze bo najwięcej jesteśmy aktywne a gdzie reszta?;-)
 
No fakt Basiek chyba będziemy sobie same z sobą pisać.
Byłam znowu z Natka na badaniu krwi już nie było tak kolorowo bo Pani nie mogła znaleźć żyłki wierciła jej w tej rączce to i Natalka zaczęła płakać dobrze ze grzecznie siedziała i nie wyrywała sie wkońcu pani poddała się i wezwała pomoc i jakoś we dwie dały radę z drugiej ręki poszło szybciutko, ale i tak Natka była super ja byłam bardziej wystraszona niż ona tak wiec sama nie wiem jak przeżyje ten zabieg jak ja już cała chora jak jej mają krew pobierać a tam wenflon mają wbić a u niej to z żyłkami kiepsko a wręcz fatalnie.
Nocka super wszyscy spali jak zabici tylko ja wierciłam sie bo od pół roku jak mam okres mam takie migreny ze hej może macie jakiś pomysł skąd sie to bierze.
 
cześć Maryś to znowu ty!a gdzie reszta dziewczyn ta zimowa chandra chyba ich dobiła?
Dzieciaczki spały aż do 9 z małą przerwą Mateusza o 7 na przeniesienie do nas do łóżka wiec wszyscy wyspani:-).Po wczorajszym myciu głowy Angeli nadal jestem przekonana że powinna być obcięta na chłopca.Mimo że ma odrzywke na rozczesywanie włosów ryk w niebo głosy już nie mam pomysłu jak jej z tymi włosami dalej robić,trafia mnie na samą myśl o czesaniu:wściekła/y:,więc chyba nadal najlepszym rozwiązaniem są warkoczyki
 
reklama
Nastepnym razem jak do nas przyjdziecie to bez warkoczyków i może mi się ją uda uczesać ok, ciocia fryzjer a bozej łaski.
Zapomniałam się wam pochwalić że wczoraj obcięłam moją starszą ratoloś nawet fajnie jej podoba sie strasznie tylko po fakcie strasznie żal mi było tych jej długich pięknych włosów mam nadzieję że szybko odrosną. Jedno co mi przez to sie udało to zaoszczędzić 10 min z rana na czesanie bo poszła dzisiaj pierwszy raz w rozpuszczonych włosach stwierdziła ze musi się pochwalić koleżanką nową fryzurą.
 
Do góry