reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej to już tuż tuż... ja termin z OM mam na 7 luty z usg w 26 tyg na 31 styczeń a z wczorajszego usg na 12 luty już nie wiem którym się sugerować:-) a dlaczego byłaś w szpitalu ? dzidzia już brała się na świat, w zasadzie już może jeśli termin masz na 21:-). Pozdrawiam i trzymam kciuki... A może zdecydujesz się na szpital w bielsku, skoro w Tychach są takie warunki?
 
reklama
najpewniejszy termin jest z om lub z pierwszego usg robionego ok 7 tyg ciąży teraz nie ma co sie sugerować usg bo każdy dzidziuś jest inny i inaczej ułożony.
Warunki w tychach fakt jeśli jesteś na obserwacji to powinnaś być na patologii a nie wśród kobiet w połogu, ale i tak nie pobije to szpitala w wadowicach gdzie nie ma odiwedzin a dziecko pokazuje sie przez szybę normalnie komuno wróć masakra w jakich czasach my żyjemy.
U mnie szwagierka jest na dniach i będzie rodzic w żywcu a przekonał ją do tego fakt ze u nas na porodówce od niedawna jest dostępny dla każdej rodzącej gaz rozweselający super sprawa rodzisz ujarana :szok:
U nas spoko dziewczynki zadowolone bo codziennie na sanki lub jak one nazywają na dupolotach katarek mały mają i zaczynają kaszleć ale jak im odmówić jak nie wiadomo ile ten snieg będzie b dzisiaj już cieplej i u nas wszystko zaczyna pływać.
Zobaczymy czy nic gorszego sie jie wykluje z tego.
 
Hej jak tak słysze od młodycha mam ich opowieści jakie to nie są wyspane i zmęczone to szczerze wam powiem jestem strasznie szczęśliwa że mój najmłodszy synuś ma 3 latka i to co nazywamy potocznie najgorszego już za mną.Tzn noce nadal mam jeszcze nie przespane bo Mati nie musi spać a przynajmniej nie sam,ale same wiecie z takimi dużymi dziećmi już jest fajnie.Powiedzmy,że się dogadasz pogadasz i dogadasz-jak maja chęci.Jednak z drugiej strony brakuje mi tego brzuszka z przodu ,ulg ''bo ty jesteś w ciąży'':tak:.No ale do 40-stki jeszcze troche więc kto wie?a może dam sie skusić?
A tak na poważnie wzieło mnie na taki wstęp po rozmowie ze znajoma,która cały czas jęczy,że gdyby wiedziała ze to ma tak wyglądac to na pewno była by bezdzietna-chore myślenie:no:.
Zima przyszła na chwile dzieci ucieszone bałwany polepione.ale niestety dzisiaj zaczeły topnieć a były takie ładne.Ciekawe czy jeszcze dosypie czy to juz koniec?
 
basiek przyjedz do szczyrku zrobicie duuuużo bałwanków :-) Takie gadanie typu gdybym wiedziała to bym się nie zdecydowała strasznie mnie denerwuje to po co te kobiety wogóle sie na dzieci decydują? myślą,że będą chodziły wyspane, śliczne i wypoczęte? Ja póki co jeszcze fryzjer może jakaś maseczka na twarz bo za 2 tygodnie już będzie dzidzia:-)
 
Paulad no to już całkiem z górki masz będzie dobrze:-).Bałwany sie rozlały przez ostatnia odwilż teraz zaś mrozy oj nie pocieszyły się te moje urwisy tym śniegiem,no cóż siła wyższa.A ja mam urlopik od dzisiaj i mam zamiar przez pierwsze dwa dni się wyspać i odpocząć psychicznie i fizycznie:tak:.Angelika taka ucieszona że są ferie a jak jej jeszcze powiedziałam że mam tydzień wolnego,ale radości tylko czy ja z ich brojeniem wytrzymam?Mati jak na złość bo zawsze śpi tak do 9/10 a dzisiaj jak na złość pobudka o 7,30:baffled:mam nadzieje,że mu to nie wejdzie w krew.Życze miłych ferii dla tych mamusiów,które będą się obijać razem ze mną:-)
 
Też życzę milych ferii wszystkim mamusią, ja może ten drugi tydzień spędze już z moją dzidzią, termin na 7 luty:-) tak już z niecierpliwością czekam na ten dzień najgorsze jest to że nie wiadomo kiedy ta chwila nastąpi :-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Hej ale mrozi.Poszłam dzisiaj z dziećmi na spacer bo już tak dowodziły w domu,nie mogły sobie miejsca znależć.Na polu pobiegali trochę na sankach,także bardzo ucieszeni wrócili:laugh2:i ani troche zmarznięci.Za to ja przez dwie godziny dochodziłam do siebie tak mi było zimno,no ale się dotleniłam.
Pauland to juz całkiem nie długo i nastąpi rozpakowanie mam nadzieje,ze będzie wszystko ok.Całuski i do usłyszenia pa;-)
 
Hej mamusie!
basiek to fajnie,że dzieciaki się wybawiły, zawsze tak jest,że rodzice już marzną a dzieci mogą jeszcze ho ho,tak ja już na rozpakowaniu, już kompletnie nie mogę spać, koszmary mi się śnią, a dzisiaj już chodzę praktycznie do tyłu, jutro jeszcze czeka mnie wycieczka bo muszę kupić prezent dla męża na urodziny na 2 lutego,kto wie może dostanie na urodziny córeczkę :-)
Pozdrawiam mamusie.
 
Hej pauland i co z tym prezentem na urodziny dla męża,jest ta córeczka;-)bo nic nie piszesz?Odezwij się jak będziesz miała chwile.A u nas nic ciekawego urlop się skończył musiałam wrócić do pracy.Najgorsze rozstanie było z Matim,płakał i nie chciał mnie puścić:no:.Dzisiaj mam wolne i przygotowuje się do ciężkiego i długiego tygodnia.Angelika odlicza do końca ferii bo już tęskni za koleżankami,ciekawe co będzie jak wróci czy na pewno będzie tak chętnie szła.Do maja mamy złożyć wniosek czy puszczamy naszych 5-latków do pierwszej klasy czy jeszcze raz powtarza zerówke.I pojawił się problem bo z jednej strony puściłabym ją z jej grupą a z drugiej strony boje się,że jej zabiore rok a czy póżniej ona da sobie rady.Ta matołki w sejmie mnie denerwuja i co ja mam teraz zrobić:dry:
 
reklama
Hej Basiek mąż dostał na urodziny portfel niestety nie córeczkę.Ja mam na wtorek termin i czekam z niecierpliwością...
Jakie to szczęście,że narazie nie chodzę do pracy, tak się strasznie rozleniwiłam ,że nie wiem jak tam wrócę. Biedny Twój synuś tęskni za mamusią, pewnie serce Ci pęka,jak musisz wyjść. A z tą szkoła to dramat!!! moim zdaniem to za wcześnie naprawdę. Przecież te maluszki to nie będą miały dzieciństwa... My szliśmy do szkoły w wieku 7 lat i przecież nie wyrosło pokolenie analfabetów co oni chcą z tych dzieci zrobić ? owszem niektóre sobie poradzą ale będą takie jeszcze dzieciaczki że im krzywdę tym zrobią. Dam znać napewno jak urodzę:-)
Pozdrawiam
 
Do góry