reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
U NAS NATOMIAST NOCKA PORAŻKA,MATKA BOLAŁ BRZUCH OD 12 W NOCY ZWIJAŁ SIE Z BÓLU.NIEWIEM CZY TO MA COS WSPOLNEGO Z TA PRZEPUKLINA KTÓRA 2TYGODNIE TEMU OPEROWALISMY,MUSZE DZWONIC CHYBA DO NASZEGO CHIRURGA,BO KONTROLE MAMY DOPIERO W PONIEDZIAŁEK. MERY czy ty niewiesz,ze najlepiej w nocy spokojnie mozna sobie posiedziec na kompie,jeszcze jak codziennie na nowo go instaluja.gratulacje dla patitki za ta wspaniała noc może wkoncu sie wyśpisz i nie bedziesz marudzic.CALUSKI PA
 
Witam:-),
Cóż za poruszenie na wątku:szok:. Tak trzymać Kobitki, tak trzymać:tak:.
Stopa30 dziękuję za informację:laugh2:. Pytałam się, ponieważ mam nadzieję, że któregoś pięknego dnia zawita do nas jakaś mama z Wapienicy:sorry:. Klusek jest z 7 czerwca 2009 roku, godz. 14:00:-p.
Jo-anna gratulacje dla Michasia i oczywiście dla Ciebie:laugh2:. Kurczaczek, jak ja bym chciała, aby Wiktor stwierdził, że knebelek (czyt. smoczek) jest niedobry:confused2:. W sumie mamy go tylko do spania, ale mnie on i tak przeszkadza, a z racji tego, że bez knebelka przed spaniem ssie róg kołdry to wolę jednak knebelka:sorry:.
Mery aż zbój z Patki, a i gratulacje dla niej - ani się nie spostrzegniesz, a przyprowadzi chłopaka do domu:-p. Pisałam kiedyś do Brandy na priv, ale odpisała tylko tyle, że nie ma czasu odwiedzić wątku, za co nas serdecznie przeprasza. Wiem tylko, że ma niezłą jazdę z "dawcą plemników":no:.
Basiek19810 oj mały kaskader Ci rośnie;-). No niestety czas biegnie nieubłaganie coraz to szybciej i szybciej - za niedługo się obudzimy, jako 80-letnie pomarszczone babunie w okularach i chustkach na głowie otoczone gromadką wnucząt, jak nie prawnucząt:-p. Na knebelka nie ma dobrego i niedrastycznego sposobu - zabrać, wyrzucić i pić dużo ziółek uspokajających, gdy zacznie się wykłócanie o dziada, aby się nie złamać i trwać w mocnym postanowieniu końca z knebelkiem:sorry:.
AGUSIAAA , a jak się czujesz Ty i Fasolka:confused:? Wiesz już może, kto Ci pod serduszkiem rośnie:confused:? Oznajmiliście Olkowi, że będzie starszym Bratem:confused:?
Asia_BB też bym się chciała przymierzyć do PIT-u, ale muszę jeszcze poczekać na PIT 11 z ZUSu:sorry:.
USG wykazało, że Klusek dalej ma otwarty wpust żołądkowo-przełykowy, który powinien się zamknąć do 6. m-ca życia:-(.
ŁK już drugi tydzień ani się nie pokazuje ani nawet nie pisze/dzwoni.
Wiktor się obudził, więc uciekam, bo obiecałam mu spacer:tak:.
Pozdrawiam:-D.
 
Dorcia... Olek już wie, że będzie starszym bratem...:-D narazie jest na etapie wymyślania imion... :tak:Ja jeszcze nie wiem, czy będziemy mieli chłopca czy dziewczynkę.... może za miesiąc uda mi się dowiedzieć.... wybieram się na usg 4d w marcu....
 
Dorcia ja też się cieszę, że nie chce smoczka. Nie chciał od początku, ale w Szpitalu Pediatrycznym kazali mi go nauczyć. I nauczyłam. Z drugiej strony pewnie będzie mi trudniej odzwyczaić go od nocnych karmień. Jednak dzieci mają ogromną potrzebę ssania. Jak nie smoczek...to ja :-) Coś za coś! A teraz przy ząbkowaniu (mamy już czwarty) ta potrzeba szczególnie mu się ujawnia w nocy :-)
 
Witajcie w to śnieżnie przedpołudnie, zima nam nie odpuszcza;-) Jak tam ile pączusiów zaliczonych? U mnie dopiero pierwszy;-) a przede mną cała blacha mąż jako że z zawodu wyuczonego jest cukiernik co roku pomaga znajomym w tłusty czwartek Także całą noc piekli a rano przyjechał z cała blacha do domu, a oni to robią takie "prawdziwe" pączki mniam mniam:-)
Co do smoczka to u nas też jest niestety do zasypiania, ale w ciągu dnia go nie używa
Basia jak mały bóle brzuszka ustąpiły?
Agusia jak ten suwaczek Ci zasuwa:-D a jak samopoczucie?
Dorcia i co dalej jakieś leczenie czy to po prostu wymaga czasu? A tatuś gdzieś się zgubił co pewni Ci nie przeszkadza
Joanna gratulujemy sukcesów w spaniu
Mery a Tobie gratuluję "dorosłych" córek
 
No witam fakt pogoda nie odpuszcza gonie jak głupia z łopatą przed sklepem, ale teraz zrobiłam sobie przerwę na kawkę i pączusia, po którego specjalnie jechałam do taty na piekarnie ogólnie nie przepadam za pączkami ale mam jeszcze jednego zjeść po pracy u rodziców bo jade z dziewczynkami. Ludzie chyba ostatki obchodzą bo piją dzisiaj wiec i ruch mam.
U nas smok też jest zmorą używamy go tylko w nocy ale pije Patka tez tylko z butelki i nie chce sie przekonać do kubków ale pomalutku narazie trzeba powalczyć żeby nocki były bez pobudek a później wezme sie za smoki.
A teraz spadam coś porobić
 
Witam Dziewczęta,
Dorcia - ale widzę, że mieszkam niedaleko Twojej pracy.
Mery - gratuluje przespanej nocki :-) my nie mamy z tym problemu. Bruno jest od samego początku super pod tym względem. Zasypia około 20ej i śpi do 5-6 a pozniej drzemka do 8ej żeby mama mogła się wyspać:-)
Joanna - skoro mieszkasz w centrum to zapraszam na spacer do parku.
Co do smoczka to u nas niestety zagościł na dobre. Śmiejemy się, z Młodego, że jest jak Meggi Simpson :-)
Wczoraj udało się nam zaliczyć spacerek a dziś paskuda śnieżna za oknem... Lubię zimę ale nie aż tak długą... Pociesza mnie fakt, że za nieco ponad miesiąc przywitamy wiosnę :)
 
:-) Witam po bardzo długiej przerwie...

Nie pisałam kilka m-cy ale regularnie was czytam.
My już doczekać się nie możemy ferii...jeszcze tylko jutro starszym dzieciakom już się nie chce wstawać do szkoły....
A młodszy zaczyna stawiać(nieświadomie )pierwsze samodzielne kroczki narazie tak dwa i siad na pupcię ale i tak jak dla mnie to wcześnie bo malec wczoraj zaczął 11m-c.
Ja to z tęsknotą patrzę na mamy z brzuszkiem ....tak szybko to minęło...może za jakiś czas znów :-)
Pozdrowienia dla wszystkich!
 
reklama
DORCIA mi ogólnie nie przeszkadza matka niuniek gdyż on tak słodko w nim wygląda a i tak już go mamy do spania i na katastrofy.a herbatek ziołowych nie lubie pić dlatego w kwesti niunka chyba pasuje narazie,chociaz wszyscy mi mówią ze on jest juz za duzy,ale narazie wieze ze matek sam wie kiedy ma oddać niunia. UWAGA!od dwóch dni niepijemy mleka w nocy wogule nic niepijemy.mały sukces matka.HANIU BRZUCH NARAZIE GO NIE BOLI choc dzwoniłam do chirurga mówił ze proces gojenia bedzie dłuższy gdyż on biega a nie leży co jest zecza nie możliwa.w razie gorączki mamy jechać do szpitala.
 
Do góry