reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witajcie Dziewczyny, nie odzywałam się kilka dni. Ponadrabiałam zaległości.

Dorcia gratuluję sukcesów w walce ze smoczkiem.
Mery zdrówka dla dziewczynek.
Basiu gratuluję stanowiska.

Coś jeszcze miałam napisać, ale nie wiem już co.

Nie mam już pomysłu. Nie śpimy od 6 dni. Michał ma już 4 zęby, ale chyba idą mu następne, bo budzi się dosłownie co godzinę i nie umie zasnąć. Bywa że w nocy prześpi w sumie 2-3 godziny. Normalnie chce mi się czasem wyć.
Nie działa nic. Daję Ibum, Viburcol, Bobodent.
To jakaś masakra po prostu. Czuję się (i wyglądam) jak zombie. Mąż podobnie. Dziś wyjechał (czasem musi w sprawach zawodowych) i już zupełnie nie wiem jak tę noc przeżyję. Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Joanna nie przejmuj sie moja ma już 19 miechów a jeszcze ani jednej nocy nie przespała np przedwczorajsza noc była tragedia moze w sumie spałyśmy 3 godz a tak to budzi się co 2 płacze i tak mam od początku juz si przyzwyczailam chociaż marzę o przespanej nocy czasem myślę czemu ona nie jest jak Natalka ta ze snem nigdy nie miała problemu tylko jak mocno padało albo wiało to spała z nami a tak to nic ją nie rusza nawet wyjaca siostra w łóżeczku obok.
Byłam wczoraj na kontroli z Patka tak dla osłuchania i już zmian oskrzelowych nie ma więc dobrze że jej nie podałam antybiotyku kaszel może jeszcze być no i katar ale jest dobrze na noc podałam jej uspakajającego syropu bo musiałam sie wyspać i spała w miare spoko moze tylko 4 pobudki były.
Teraz siedze sobie w pracy ruchu za bardzo nie ma towar już rozładowany. Fajna pogoda nie już czuć wiosne.
 
Joanno ja naprawde współczuje bo u mnie jak i angelika i matek zeby nawed spoko przechodza a odkąd nie pije matek w nocy nic to juz wogule sobie spie,tyle co do smoczka czasami jeszcze sie obudzi jak mu wypadnie z buzi.wiec naprawde nie wiem co ci poradzic a moze jakis ziołowy syropek uspakajajacy?czymam kciki.
U nas nic złego sie nie dzieje jutro ide na szczepienie z matkiem odre swinke rózyczke mamy opuzniona ale dopiero teraz chirurg pozwolił.
DZIEWCZYNY ILE BIEZE SREDNIO OPIEKUNKA DO DZIECI ZA GODZINE.bo ja nie wiem ile mam dac tej mojej a w piatek mi przychodzi już na prube na pare godz musze jechac na szkolenia,dajcie znać pa
 
Witajcie
Ja dzis tak na szybko....
Basiek ja jak zatrudniałam opiekunkę jakieś 2-3lata wstecz to stawka godzinowa (przy dwójce dzieci) to było 5zł-godzina.
Nie ma świeższych informacji.

Co do spania w nocy też mamy mały problem:pawełek zasypia pózno ok;21szej.... budzi się ok2-3 na butle i to już jest koniec jego spania w łóżeczku...zabieramy go do nas i śpi do 9-9:30.Chciałabym wyeliminować tą butlę (2-3 w nocy) i nauczyć go do rana spać w swoim łóżeczku ale na razie to awykonalne.
Zmykam bo dziś mam bardzo dużo pracy ...Pozdrawiam serdecznie.:-)
 
Nawet dziś w nocy nie było tak źle. Obudził się tylko 3 razy. Chyba Kochanieńki wyczuł, że mama sama i nie da rady go zabawiać przez pół nocy jak to jest wtedy, gdy tata śpi obok.
Cudne dziecko!
A co do tego syropu uspokajającego to muszę go kupić. Nie wiedziałam, ze coś takiego jest.
 
Hej Kochane...
Byliśmy wczoraj na usg... ;-):tak:cała nasza trójka oglądała dzidzię... :-pale za dużo nie zobaczyliśmy bo się głęboko w miednicę schowała... także nadal nie wiem, czy to chłopczyk, czy dziewczynka.. Ale co najważniejsze... jest zdrowe... dobrze się rozwija.. ma juz 16,3cm... serducho bije głośno i wyraźnie... po wielkanocy idziemy na usg 4d...:-) już się nie mogę doczekać...:tak:
 
Dobry wieczór:-),
Basiek19810 5-5,50 zł brałam, jak pracowałam jako opiekunka:tak:. I widzisz - nie taki diabeł straszny, jak go malują:laugh2:.
Jo-anna szczere współczucia, bo wiem, co przeżywasz - Klusce, jak ząb idzie to też ani spanie nie wychodzi ani jedzenie:sorry:. Niestety trzeba o jakoś przetrwać:-(...
Mery to dobrze, że Patka się już ma lepiej:tak:.
AGUSIAAA, a jaka była reakcja Olka, gdy zobaczył Fasolkę:confused:? Jak tak sobie przypomnę czasy ciąży...ach na szczęście jest film z USG 4d:tak:.
Klusek od kilku dni samodzielnie staje w łóżeczku, a ile radości ma przy tym:-p.
Udanego wieczoru:-D.
 
Dziewczyny dzieki za informacje u nas tez jest mniej wiecej taki przelicznik.co do spania dzieci z mama to nie wiem czemu wtedy tak długo spia i lepiej,może czuja sie bezpieczne.ja kiedys to miałam takiego miksa,
ze jak spał przy mojej pirsi nawed nie ssac,to spał jak zabity a ino odsunełam go kawałek dalej pobudka i wtedy wpadlismy z mezem na gupi pomysł i dałam mu do reki moja bluzke w ktorej spałam.nie uwiezycie wziął ja do reki jak pieluszke przytulił i spał.trwało to pare nocy az wkoncu sam ja puscił i nie chciał juz brac do rak.
pozdrawiam wszystkie mamy walczace z niespiacymi dziecmi
 
reklama
Witam dziewczyny w ten kmolejny wiosenny dzień aż chce się wyjść na pole. U nas spoko tydzień sie kończy jeszcze jutro do pracy i 2 dni wolnego a wtedy trzeba posprzątać domek a tak mi się nie chce.
Agusia fajnie tak popatrzeć na maluszka w brzuchu a 4d to dopiero przeżycie ja sama chętnie wróciłaby sie do okresu ciąży bo bardzo dobrze to wspominam i te ruchy w brzuchu coś wspaniałego no ale przeleciało teraz siora ma ten okres więc mogę pozazdrościć.
Dorcia fajnie tak patrzeć na te nasze pociechy jak posiadają kolejną umiejętność.
 
Do góry