reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Witam.
Odświeżam wątek- mam kilka pytań do mam ,które miały niedawno cc w Eskulapie.
Mam do wyboru dwa szpitale, jednym z nich jest właśnie Eskulap.
Czy to prawda ,że po cc leży się tylko 2 doby?
Nie ukrywam,ze zeleży mi na szybkim wyjściu do domu, ale 2 dni to trochę mało....
Miałam juz jedną cesarkę ( w innym szpitalu) i wtedy leżałam 7 dni.
Córka dopiero w 5 dniu przechodziła żółtaczkę.
Co w takich sytuacjach?
Czy to prawda,że w razie jakichkolwiek problemów z maluszkiem, mama jest wypisywana do domu a dziecko zostaje w szpitalu?
Czułyście się na siłach wyjść do domu tak szybko?
Dzięki za wszystkie informację. Na chwilę obecną nie mam możliwości,żeby pojechać i na miejscu o wszystko wypytać.
 
reklama
To wszystko co piszesz to prawda... Wg lekarzy w tej klinice dwa dni żeby dojść do siebie po cc to wystarczy (pewnie oszczędność ze strony właściciela...). Wszystko jest pięknie jak dziecko i matka są zdrowe. Jeżeli coś się dzieje z dzieckiem, to nie jest już dobrze. Nie ma tam całą dobę obecnego ginekologa ani co więcej neonatologa, tylko położne, to chyba trochę mało... Poznałam tą klinikę na własnej skórze, więc nikomu jej nie polecam!!! Podobnie jak Patek o mało nie straciłam dziecka, gdyby nie przewiezienie dziecka (w dniu następnym po cc!!!) do Szpitala Wojewódzkiego, pewnie dzisiaj nie było by go przy mnie. KOSZMAR!!!
 
Podczas mojego pobytu w klinice nonstop jakiś ginekolog miał dyżur. Owszem anastezjologa w nocy nie było ale lekarz tak :tak: Ja miałam cc w piątek wieczorem a wyszłam w niedzielę wieczorem. We wtorek młody dostał żółtaczki i ze względu, że klinika była zamknięta pediatra tam pracująca załatwiła nam miejsce w szpitalu pediatrycznym :-D Moja koleżanka rodziła tam dwa tygodnie po mnie i z jej synkiem było coś nie tak i leżała tam z młodym prawie dwa tygodnie :-) aż wszystko było oki :-)

Klinika ma sprzęt do ratowania dziecka taki sam (może nawet bardziej nowoczesny) jak na Wyspiańskiego :tak: z obu szpitali przy poważniejszych problemach wiozą do wojewódzkiego, który też wszystkiego nie ma i często się zdaża, że odsyłają dzieci do Katowic Logoty. :-(

ja w 100% z czystym sumieniem polecam Eskulap
 
Dziewczyny, mam prośbę. Mogłybyście napisać ja mam załatwić sobie poród w eskulapie? Ile to kosztuje? Ja jestem z Oświęcimia, ale za nic w świecie nie chce drugi raz rodzić tutaj. Miałam cc, leżałam przepisowo 9 dni. Opieka pozostawia wiele do życzenia.
 
Hej.
Jeśli chcesz rodzić w Eskulapie to wystarczy tam zadzwonić i umówić się na wizytę konsultacyjną miesiąc przed terminem porodu.
Koszt wizyty 430 zł- bez względu na to czy sn czy cc.
Na wizycie zostaniesz zbadana i ustalicie wszystkie szczegóły.
Potem na tydzień przez terminem pojawiasz się na ktg, którego koszt to 20 zł. I to wszystko.
 
:-)Dwa moje skarby urodziłam przez cc rok po roku i to było w Eskulapie. Bardzo miło wspominam Panią doktor Kawulok, niezwykle sympatyczną i zarażającą optymizmem osobę. Bałam się publicznego szpitala, szczególnie tego, że nie wiedziałabym z kim załatwiać opiekę, komu zapłacić by dobrze się nami zajęli. Synka urodziłam w piątek do południa a w niedzielę do południa już jechaliśmy do domu. Niestety miałam też złe doświadczenie podczas zabiegu, bo dostała zbyt małe znieczulenie i myślałam , że tego nie dam rady wytrzymać, jakby rozrywali mnie na części. Za rok mimo to znowu tam pojechałam i uczuliłam Pana doktora anestezjologa, by dał mi silniejszą dawkę lub dobrze sprawdził czy działa to miejscowe znieczulenie lub żeby całkiem mnie uśpił. I to dopiero wtedy poczułam co to znaczy cc, jaki super zabieg bez bólu. Piszę to po paru latach i to co przeszłam dziś mam zrekompensowane pociechą z moich kochanych dzieci. Prawdę mówiąc to gdybym miała kolejny raz wybierać to znowu bym wybrała Eskulapa.
Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy.
 
Ostatnia edycja:
:-)Dwa moje skarby urodziłam przez cc rok po roku i to było w Eskulapie. Bardzo miło wspominam Panią doktor Kawulok, niezwykle sympatyczną i zarażającą optymizmem osobę. Bałam się publicznego szpitala, szczególnie tego, że nie wiedziałabym z kim załatwiać opiekę, komu zapłacić by dobrze się nami zajęli. Synka urodziłam w piątek do południa a w niedzielę do południa już jechaliśmy do domu. Niestety miałam też złe doświadczenie podczas zabiegu, bo dostała zbyt małe znieczulenie i myślałam , że tego nie dam rady wytrzymać, jakby rozrywali mnie na części. Za rok mimo to znowu tam pojechałam i uczuliłam Pana doktora anestezjologa, by dał mi silniejszą dawkę lub dobrze sprawdził czy działa to miejscowe znieczulenie lub żeby całkiem mnie uśpił. I to dopiero wtedy poczułam co to znaczy cc, jaki super zabieg bez bólu. Piszę to po paru latach i to co przeszłam dziś mam zrekompensowane pociechą z moich kochanych dzieci. Prawdę mówiąc to gdybym miała kolejny raz wybierać to znowu bym wybrała Eskulapa.
Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy.
Wiek dziecka

ticker.php

Wiek dziecka

ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Witam. Szukam dobrego lekarza ginekologa z Bielska-Białej lub z okolic. Najlepiej gdyby była to kobieta i możliwość wizyty na kasę chorych. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.:tak:
 
reklama
A może o innych szpitalach jakieś świeże wiadomości ktoś podrzuci?
Czy tylko eskulap w B-B? Jak na Wyspiańskiego , co nowego w Wojewódzkim?
Może coś o położnych - warto mieć swoją opłaconą? Może jakaś godna polecenia?
JEZU może jakieś pozytywy by ktoś napisał.
A studentka234 widzę, że twardy zawodnik, za niedługo doprowadzi do spadku i tak już niskiego przyrostu naturalnego w naszym kraju:-D tyle czasu a ona dalej wałkuje. Przecież jak się naświetli najbardziej skrajne, negatywne przypadki i w kółko o nich tylko pisze to można pomyśleć, że tylko tak się u nas rodzi. Ale czego ja się czepiam przecież pozytywne informacje nie są tak chwytliwe......:-(
 
Do góry