reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

reklama
Witam wszystkie mamy :) powoli szykuje się do porodu i chcę rodzic na Wyspiańskiego w Bielsku Białej. Czy możecie mi polecić jakąś położną? Bardzo proszę o pomoc :)
 
Witam. Jesli ktos ma doswiadczenie z Wojewodzkim w BB to rowniez prosze o opinie.
Moze dodatkowo polecicie jakas dobra polozna?;)
 
Niestety wybieranie szpitala jeszcze przede mną, ale polecam z całego serducha dr Emilię Sitkiewicz z Kliniki Galena. To moja nadzieja na Małego Człowieczka, jestem w trakcie leczenia niepłodności, ale warto wyróżnić dr za fachowe podejście i opiekę
 
Do góry