reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

reklama
Lilith termin mam na 4.02 ale czuje ze urodze wczesniej! objawy zblizajacego sie porodu mam juz od jakis 2 tygodni i sa one cora intensywniejsze wiec chyba juz nie dlugo :) do lutego chyba nie dotrzymam
 
Ojej Agatko!!! zakladaj tam szybko taki watek o tym szpitalu jak nie ma jeszcze!lub ja ci zaloze!!! ale tak jak mowie z tego co slyszalam teraz na innych forach to to naprawde super szpital....opieka panie mile i o ile sie nie myle moj lekarz prowadzacy tam pracuje!!!!
 
Witajcie! Zastanawiam się co jest takiego strasznego w tym Wojeodzkim szpitalu pare moich kolezanek tam rodziło ( i nie wszytkie chodziły do lekarzy ktorzy tam pracują) i były bardzo zadowolone niektore nie dawaly pieniedzy a opiekowano sie nimi tak jak trzeba!!
 
Wsrod moich kolezanek tez duzo rodzilo w wojewodzkim i tak samo nie wiem skad ta niechec do tego szpitala. Ja osobiscie nie slyszalam zadnych zlych opinii. Sama sie rowniez zdecyduje najprawdopodobniej na porod w wojewodzkim. Wiem, ze za porod rodzinny trzeba zaplacic 50zl (za wdzianko dla tatusia na sale).
 
hej
ja jestem z Cieszyna i właśnie wybieram się do Eskulapa 10 lutego na 7.00 rano- cc.Nie zamierzeam oddać się w ręce rzeźników z Cieszyńskiego szpitala.Zresztą sam szpital nie zachęca.
Więc bez najmniejszego zdenerwowania wyczekuję początku lutego.Jedziemy jak na wyrwanie zęba (tak określa to mąż).Zero niespodzianek.wiemy kiedy o której i kto to będzie.
polecam Eskulap, jest sprawdzony i na prawdę na bardzo wysokim poziomie w porumnaniu do innych w tym przynajmniej regionie.
pozdrawiam
marzena :laugh:
 
Witam!
Ja mam termin na 22 luty. Właśnie zastanawiam się nad wyborem szpitala bo żorski szpital nie ma zbyt dobrej opinii i dodatkowo zaczęli robić problemy z porodem rodzinnym. Czy znacie może stronę www kliniki ESCULAP? Szukałam ale niestety nie znalazłam a chciałbym zapoznać się z ich ofertą. Czy w tej klinice pracuje dr Władysław Gaweł? Czy w klinice wykonują tylko cc czy również odbierają porody naturalne tylko np przy znieczuleniu? Jeśli macie jakieś informacje będę wdczięczna. Pozdrawiam.
 
reklama
Ja też zamierzam rodzić w Wojewódzkim. Czytałam o Eskulapie i Wojewódzkim i chyba W. bardziej mi odpowiada.
Termin mam na 13 maja 2006r.Madii może się spotkamy ;)
 
Do góry