reklama

Bierzecie udział w konkursach internetowych?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez leticia, 11 Maj 2011.

1. leticia

leticia Zaciekawiona BB

Ja ostatnio ku swojemu zaskoczeniu skusiłam się na udział w konkursie batonika Pawełek na wybór zakończenia reklamy (może widziałyście tą reklamę ze striptizerem i klaunem?). Nie ukrywam, że bodźcem była nagroda - czyli netbook, ew. bony do empiku (też miłe). No niestety, jakoś nie udało mi się wygrać, ale fajne w tym konkursie jest to, że można do skutku próbować i wysyłać swoje uzasadnienia do wyboru zakończenia. A wy bierzecie udział w jakichś konkursach? Bo dla mnie to debiut z tym Pawełkiem ;)

2. mala_czarna123

mala_czarna123 Początkująca w BB

Ja czasem biorę udział w konkursach. Przeważnie w tych z nagrodami gwarantowanymi :p A tak na poważnie, to ostatnio brałem udział w konkursie o Ipoda Nano i o wycieczkę na Cejlon z Klubu Miłośników Dobrej Herbaty. Szczerze mówiąc, wolałbym tą drugą nagrodę ;) a tak przy okazji co do ciekawostek i fajnych rzeczy, to polecam scrapbook właśnie z tego Klubu, to aplikacja Dilmah do tworzenia kolaży ze zdjęć (np. z podróży) :D życzę powodzenia!

3. reklama
  4. aquilla

aquilla Początkująca w BB

leticia, nie poddawaj się - ja wprawdzie nie biorę w tym konkursie udziału, ale moja bratowa wygrała bony. I dalej bierze udział, bo cały czas liczy na netbooka. A w ogóle to fajny pomysł z różnymi zakończeniami reklamy.

5. MYSZA1504

MYSZA1504 Zaciekawiona BB

Ostatnio ku swojemu zdziwieniu dowiedziałam się że ,są specjalne fora konkursowe ,gdzie są zawodowi konkursowicze ,i mają jakieś systemy ,i większość konkursów ,jest ustawiona ,
    Pytam co to za przyjemność tak wygrywać,:((( niedobrze się robi

6. andromeda

andromeda Aktywna w BB

A wiecie jaki mają limit tych bonów do wygrania? Bo już w sumie kilka razy słyszałam, że ktoś wygrał.

7. aquilla

aquilla Początkująca w BB

mysza1504, to rzeczywiście słabe z tymi systemami i ustawianiem konkursów. Jak napisałam, mnie jakoś konkursy nie wciągają, chociaż z moją bratową razem się ekscytujemy tym konkursem pawełka ;) i jak ona wygrała, to ja się cieszyłam, jakbym to ja wygrała. Ale w tym konkursie to na pewno żadnego ustawiania nie ma i chyba nawet byłoby to niemożliwe przy takiej formule konkursu.

8. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

ja ostatnio brałam udział w konkursie bebilon, bobovita z puszkami i bobovita z nakretkami. to takie z temtyki dziecięcej ;-) moim zdaniem konkurs z puszkami byl ustawiony, bo tematem bylo niby aranzacja domu z puszka w tle, a zdjecia ktore wygraly wogule nie pokazywaly takich aranzacji. Ja nie wiem po co tak nazywac konkurs i dawac takie wytyczne, skoro i tak zwyciescow nazywa sie inaczej. Mialam im to napisac na fb, ale biore jeszcze udzial w konkursie z nakretkami i balam sie ze od razu wyrzuca moje zgloszenia do kosza ;-)

9. andromeda

andromeda Aktywna w BB

mnie już też się wiele razy obiło o uszy, że różne konkursy są ustawiane, nie tylko w necie - nie przeskoczymy tego :(
    aczkolwiek mam nadzieję, że te konkursy, w których ja biorę udział nie są ustawiane :) w konkursie pawełka wiadomo, wynik zależy od jurorów i od tego, czy się wstrzelimy niejako w ich preferencje, ale tak czy siak konkurs fajny i też myślę, że nie ustawiany :)

10. reklama
  11. Maliina

Maliina Moderator

sa rozne strr jaki e-konkursy.info itp gdzie spolecznosc wzajemni sobie glosy zbiera itp.
    ja biore udzial w konkursach gdzie nie tzreba wygrywac na glosy. wole wykazac sie kreatywnoscia i zeby ocenialo mnie jury.

w konkursie na szybkosc zgarnelam juz netbooka a niedawno wygralam ramke cyfrowa sony.
    do tego rozne drobiazgi jak mp3, pendrivay, perfumy jakies gry, kosmetyki, koszulki itp. na BB wygralam chomika zhu-zhu pets. jest tych nagrod tyle ze ciezko mi spamietac.
    nie wsyztskie konkursy sa ustawione. ale wtakich na glosy tzreba naprawde miec spora obsade za soba by cokolwiek wygrac niestety.

12. pie-czarka

pie-czarka Aktywna w BB

ja raczej nie biorę udziału w internetowych konkursach, chyba, że są związane z dziećmi i można wygrać fajne nagrody :) ostatnio bobocita organizuje konkurs i w nim biorę udział. a ogólnie to zwracam raczej uwagę na różne ciekawostki zamieszczane w internecie, np. taką nietypową ofertę pracy: Ambasador Fabryki Przyjemności i wysłałąm tam nawet swoje zgłoszenie, bo jestem aktualnie na etapie poszukiwania pracy, a zarabianie jako ambasador fabryki przyjemności 10 tys. miesięcznie i perspektywa podróży po świecie są bardzo kuszące :)

Poleć forum