reklama

bilans 2 latka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Pysia29d, 7 Czerwiec 2012.

1. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

Dziewczyny co na takim bilansie robia?

2. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Ważą, mierzą:) sprawdzają czy dziecko prosto chodzi, czy nie ma płaskostopia, ogólny wywiad, ilość ząbków, czy nie zezuje.

3. reklama
  4. Pysia29d

oj to czuje ze kiepsko bedzie.ze nawet zmierzyc sie nia da.bo na widok lekarki (nawet jak sobie jedzie autem) to wpada w histerie

5. Koralowa-mama

Koralowa-mama Zaciekawiona BB

musisz go jakoś okiełznać, bo to bardzo wazne badania. u mojej corki wykryły płaskostopie, przez co od razu zaczelismy rehabilitacje i chodzenie w butach ortopedycznych Memo. Pomoglo i mała juz ma zdrowe stópki :)

6. Pysia29d

my już po. Po tym co czytałam w internecie jestem rozczarowana:(zwazyła go, zmierzyla .zapytała czy zezuje i po badaniu.nastepny!w innych placówkach brzucesz sprawdzaja,kregosłup,nózki, stulejke,jaderka a tu wielkie 0

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

u nas w przychodni pediatra sprawdziła czy Julka przybiera na wadze, ile ma cm, czy coś mówi i jak chodzi. Poszłam więc na prywatną wizytę do innej lekarki, ona poświęciła godzinę, pytała o różne rzeczy nawet o to jak dziecko sypia, czy zjada porcje, czy wypija tyle ile trzeba, zmierzyła obwód brzuszka i główki, siatki centylowe itp. Tak powinien wygladać bilans, ale co zrobić .

8. Elena

Elena Grudniówka 2010

Pysia ja bym zastanowiła się nad zmianą pediatry. Skoro tak olewczo podchodzi do bilansu, to pewnie tak samo bada na normalnych wizytach. Wiele może przeoczyć.

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2012
  9. Sara82

Sara82 Aktywna w BB

U nas na bilansie sprawdzili wszystko. Odkąd zmieniliśmy pediatrę wszystkie wizyty są wzorcowe. Teraz naprawdę nie mogę lekarce nic zarzucić:)

10. reklama

Poleć forum