reklama

bilans 2 latka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Pysia29d, 7 Czerwiec 2012.

1. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny co na takim bilansie robia?

2. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ważą, mierzą:) sprawdzają czy dziecko prosto chodzi, czy nie ma płaskostopia, ogólny wywiad, ilość ząbków, czy nie zezuje.

3. reklama
  4. Pysia29d

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oj to czuje ze kiepsko bedzie.ze nawet zmierzyc sie nia da.bo na widok lekarki (nawet jak sobie jedzie autem) to wpada w histerie

5. Koralowa-mama

Koralowa-mama Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    musisz go jakoś okiełznać, bo to bardzo wazne badania. u mojej corki wykryły płaskostopie, przez co od razu zaczelismy rehabilitacje i chodzenie w butach ortopedycznych Memo. Pomoglo i mała juz ma zdrowe stópki :)

6. Pysia29d

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my już po. Po tym co czytałam w internecie jestem rozczarowana:(zwazyła go, zmierzyla .zapytała czy zezuje i po badaniu.nastepny!w innych placówkach brzucesz sprawdzaja,kregosłup,nózki, stulejke,jaderka a tu wielkie 0

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas w przychodni pediatra sprawdziła czy Julka przybiera na wadze, ile ma cm, czy coś mówi i jak chodzi. Poszłam więc na prywatną wizytę do innej lekarki, ona poświęciła godzinę, pytała o różne rzeczy nawet o to jak dziecko sypia, czy zjada porcje, czy wypija tyle ile trzeba, zmierzyła obwód brzuszka i główki, siatki centylowe itp. Tak powinien wygladać bilans, ale co zrobić .

8. Elena

Elena Grudniówka 2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pysia ja bym zastanowiła się nad zmianą pediatry. Skoro tak olewczo podchodzi do bilansu, to pewnie tak samo bada na normalnych wizytach. Wiele może przeoczyć.

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2012
  9. Sara82

Sara82 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas na bilansie sprawdzili wszystko. Odkąd zmieniliśmy pediatrę wszystkie wizyty są wzorcowe. Teraz naprawdę nie mogę lekarce nic zarzucić:)

10. reklama

Poleć forum