reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bilanse bez szczepień

reklama
Padaczka. Są lekarze, dla których to nie jest przeciwwskazaniem, ale ja w życiu nie zaszczepię dziecka, które ma regularnie napady.
Ale wizyty u neurologa chociaż prywatnie bym jednak robiła, fajnie że mam jest pediatra, jednak eeg czasami warto zrobić.
U mnie przy dziecięcej padaczce miałam eeg raz na pół roku do czasu nastoletniego.
 
Ale wizyty u neurologa chociaż prywatnie bym jednak robiła, fajnie że mam jest pediatra, jednak eeg czasami warto zrobić.
U mnie przy dziecięcej padaczce miałam eeg raz na pół roku do czasu nastoletniego.

Źle mnie zrozumiałaś 😉
To, że pediatra w przychodni nas nie widziała od 7 lat nie oznacza, że nie latam z Młodym co 2 miesiące do neurologa, 2 razy w roku do kardiologa, co 3 miesiące do endokrynologa i co pół roku do okulisty ☺️
 
Źle mnie zrozumiałaś 😉
To, że pediatra w przychodni nas nie widziała od 7 lat nie oznacza, że nie latam z Młodym co 2 miesiące do neurologa, 2 razy w roku do kardiologa, co 3 miesiące do endokrynologa i co pół roku do okulisty ☺️
Ufff... Faktycznie pomyślałam, że unikasz wszelkiej maści lekarzy...

Ja z moją młoda teraz szykuję się na przeprawę. Nie wiem czy mi zaszczepią ją na hpv (ma skończone 12l)... ale urodziła się z wrodzoną cytomegalia to zawiesili wszystkie prócz wzwb i po porodzie zaszczepili ją na gruźlicę. Teraz przed 12 urodzinami dostała jeszcze szczepionkę na covid 2 dawki dziecięce. Tylko w przychodni zgubili kartę szczepień - tzn mają w systemie zaznaczone, że w 2015 została wysłana do drugiej przychodni gdzie mieszkałyśmy 5 lat, tylko w tej drugiej nie mają śladu po karcie szczepień młodej... wyparowała 🤣
 
Ufff... Faktycznie pomyślałam, że unikasz wszelkiej maści lekarzy...

Ja z moją młoda teraz szykuję się na przeprawę. Nie wiem czy mi zaszczepią ją na hpv (ma skończone 12l)... ale urodziła się z wrodzoną cytomegalia to zawiesili wszystkie prócz wzwb i po porodzie zaszczepili ją na gruźlicę. Teraz przed 12 urodzinami dostała jeszcze szczepionkę na covid 2 dawki dziecięce. Tylko w przychodni zgubili kartę szczepień - tzn mają w systemie zaznaczone, że w 2015 została wysłana do drugiej przychodni gdzie mieszkałyśmy 5 lat, tylko w tej drugiej nie mają śladu po karcie szczepień młodej... wyparowała 🤣

Mnie temat nie dotyczy, bo Syn ma bezterminowe odroczenie szczepień, a 11-letniej Córki również nie szczepię, odkąd szczepienie aktywowało u Syna chorobę ;)
 
Do góry