reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bilirubina w moczu w ciąży , 18 tydz

anika91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2023
Postów
36
Cześć. Jestem w 18 tygodniu ciąży, dzisiaj odebrałam wyniki moczu i wyszło mi że mam ok.1 mg/dl Bilirubiny. Erytrocyty i leukocyty troszkę podwyższone, ale nadal w normie. Nieliczne bakterie. Reszta ok, morfologia też bez żadnych odchyleń. Czy ktoś miał podobne wyniki ? Co to oznacza? Jak się potoczyła dalej sytuacja?
Wizyta w poniedziałek u ginekologa, a ja oczywiście poczytałam trochę internet i się zestresowałam 😶
 
reklama
Cześć. Jestem w 18 tygodniu ciąży, dzisiaj odebrałam wyniki moczu i wyszło mi że mam ok.1 mg/dl Bilirubiny. Erytrocyty i leukocyty troszkę podwyższone, ale nadal w normie. Nieliczne bakterie. Reszta ok, morfologia też bez żadnych odchyleń. Czy ktoś miał podobne wyniki ? Co to oznacza? Jak się potoczyła dalej sytuacja?
Wizyta w poniedziałek u ginekologa, a ja oczywiście poczytałam trochę internet i się zestresowałam 😶
Ja miałam pod koniec ciąży. Najpierw powtórz badanie moczu🙂 Ja powtórzyłam i już było ok🙂 A też się stresowałam po lekturze internetu 😉
 
Chce to zrobić w poniedziałek, żeby mieć drugie wyniki przed wizytą jeszcze. Oby to nie było nic poważnego. Jeszcze pod koniec ciąży to bym myślała, że to cholestaza. Do tej pory nigdy nie miałam tego w moczu , a dzisiaj taka niespodzianka
 
Do góry