reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biocenoza - proszę o pomoc

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 376
Hej, od 2 tygodni walczę z nieprawidłowym pH pochwy. Lekarze uważają, że to od luteiny. Biorę ja 2 razy dziennie. Nie widzą stanu zapalnego w pochwie. pH zaś wynosi w okolicach 5-5.3. Wcześniej było prawidłowe. Byłam u dwóch lekarzy, jeden zalecił wymaz z szyjki, ale wyszedł tylko Gbs. Drugi kazał brać lactovaginal. Ja, w obawie o dziecko, poszłam dzisiaj na biocenozę i posiew z pochwy. Wynik pierwszego już mam, na drugi muszę czekać do czwartku. Oto.wynik biocenozy.
Leukocyty 5-10
Nabłonki liczne
Flora bakteryjna (++)
Pałeczki kwasu mlekowego (+)

Dodam, że raczej nie mam objawów, tylko to wysokie pH. Proszę o radę, co dalej? Czekam oczywiście na wynik posiewu i próbuje się dostać do lekarza, jednak bardzo boję się o swoje maleństwo. :(
 
reklama
Nie wiem czy cię uspokoję, ale ja nie jestem w ciąży mam jakąś bakteriozę i pomimo kilku leków jest tam dalej - lekarz stwierdził, że to moje i tyle a laktovaginal nie zaszkodzi to po prostu pałeczki kwasu mlekowego mogą pomóc tylko!
 
Do góry