reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biopsja endometrium

Przepraszam

Przepraszam coś niechcąco kliknelam, okres dostałam nie długo po biopsji. Po 31 dniach przyszła miesiączka. Mogę zapytać dlaczego miałaś zlecone takie badanie ?
Ja właśnie dzisiaj dostałam okres, czyli dzień po biopsji, ale już przed badaniem czułam bolący brzuch okresowo. Mój okres trwal 24 dni, ale ja mam takie cykle +/-26 dni.

Badanie miałam wykonywane ze względu na drugie poronienie.
Rozpoczęłam diagnostykę po drugiej stracie.
U mnie było poronienie, ciąża donoszona i znowu poronienie.
 
reklama
Ja właśnie dzisiaj dostałam okres, czyli dzień po biopsji, ale już przed badaniem czułam bolący brzuch okresowo. Mój okres trwal 24 dni, ale ja mam takie cykle +/-26 dni.

Badanie miałam wykonywane ze względu na drugie poronienie.
Rozpoczęłam diagnostykę po drugiej stracie.
U mnie było poronienie, ciąża donoszona i znowu poronienie.
To niestety u mnie żadnej donoszonej ciąży nie było :( jestem w trakcie diagnostyki. I już od początku wyszły problemy z tym endometrium. Oby to był tylko ten jeden problem i po wyleczeniu się udało.
 
A jak wygląda leczenie? Antybiotyk jedynie?

Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
 
Do góry