reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biuściaste pytania do experta :)

Haszi ja sobie kupiłam staniczek Freya taki biały z czarnymi kwiatkami, ramiączkami i koronką:tak:rozmiar 75 G (wczoraj źle napisałam bo napisałam 70G:zawstydzona/y:)staniczek jest super tylko trochę mie obciska pod pachami, pani wsklepie powiedziała że narazie tak musi być:sorry:czy to kiedyś minie?ale jestem bardzo zadowolona nareszcie piersi są na swoim miejscu:tak::-D
Tosika to przecież super rozmiar:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Haszi 70G:szok::szok::szok::-D:-D:-D Dzięki kochana:tak: wiecie co przed chwilą powiedziałam M, ze na BB mamy specjalistkę od spraw cyckowych i ze wg eksperta ja powinna nosić taki rozmiar:tak: wiecie jak on na mmnie spojrzał??? Prawie jak na Pamele Anderson:szok::szok::szok::-D:-D a przecież sylikonów se nie włożyłam:-p no i patrzcie chlopu wystarczy powiedzieć ze ma się duży biust:-D:-D:-D:-D
po świętach jadę kupić stanik, bankowo, to nic że będę się pewnie motała zanim cycocha małej dam:-p ale kurcze takiej rozkoszy aby wbić sie w miseczkę G nie daruję:-p:rofl2:
Haszi cmok cmok:happy:
 
Skoro mamy tutaj taką ekspertkę, to ja też skorzystam z okazji i spytam jaki rozmiar powinnam nosić. A więc tak pod biustem mam 85 a w biuście 108 :-)
 
Ależ się ciesze :] Straaaaaasznie. No ale ze mnie żaden ekspert tylko to mnie właśnie cieszy jak Tymusia kabelki :)
Tosika jako taki wybór w Olsztynie jest podobno w "Alfie, Juliette, I piętro" tam coś z angielskich będzie a w Koemi jest jako taki wybór polskich marek ale nie wiem gdzie to jest. Niestety wyjatkowo dobrej pomocy w doborze chyba tam nie ma ale sprzedawczynie podobno są ok. W innych sklepach nie zawsze są rzyjaźnie nastawione gdy sie je pyta o 70 Gieeeeee którego po prostu nie mają.
Jeśli bedziesz kupować z polskich uważaj aby obwód był ścisły bo to na nim ma sie opierać ciężar piersi. Jeśli będzie luźny to weź mniejszy powiekszając przy tym miseczki o dwa rozmiary (numeracji GB będzie to 65(30) FF a w europejskiej hmmm... nie produkują) albo szukaj czegos lepszej jakości co nie będzie sie az tak rozciągać..
kicrym cialko powinno się niedługo przyzwyczaić. Przy zakładaniu staniczka staraj sie zagarnąć cale cialko spod pachy a nawet pleców do miski. Jak bułeczki spod pach sie wchłoną to staniczek nie powinien przeszkadzać.
ewelinka 75 (34) GG z angielskiej rozmiarówki a z europejskiej rzadko dostępny rozmiar 75 K. W Poznaniu masz Yoshi też fajny sklep z bielizna z bra-fittingiem :)
ul. Wysoka 12, róg Św. Marcina
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Haszi. Nie wiedziałam że mam aż taki rozmiar. Jak powiedziałam mojemu M jaki rozmiar powinnam nosić, to aż go zamurowało :-DTrochę się naszukam no ale chyba będzie warto.:tak:
 
Tosika jako taki wybór w Olsztynie jest podobno w "Alfie, Juliette, I piętro" tam coś z angielskich będzie a w Koemi jest jako taki wybór polskich marek ale nie wiem gdzie to jest. Niestety wyjatkowo dobrej pomocy w doborze chyba tam nie ma ale sprzedawczynie podobno są ok. W innych sklepach nie zawsze są rzyjaźnie nastawione gdy sie je pyta o 70 Gieeeeee którego po prostu nie mają.
Jeśli bedziesz kupować z polskich uważaj aby obwód był ścisły bo to na nim ma sie opierać ciężar piersi. Jeśli będzie luźny to weź mniejszy powiekszając przy tym miseczki o dwa rozmiary (numeracji GB będzie to 65(30) FF a w europejskiej hmmm... nie produkują) albo szukaj czegos lepszej jakości co nie będzie sie az tak rozciągać..
Juliette jest prawie na przeciwko mojego:-D:-D:-D:-D a Koemi mam piętro nizej:-D:-D super!!! Kochanie jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy:tak: a powiedz mi jeszcze jedną rzecz- pamiętam jak kupowałam sobie staniki dla karmiących to jeden kupiłam bardzo ścisły pod cycami i wiesz, że tak mnie cisnął, ze aż bolał i musiałam dokupić sobiee taką doczepkę przedłużająco:tak: czy oznacza to, ze stanik był "tandetny" czy za ścisły wzięłam??
 
Haszi- kochana jeszcze raz ci dziekuje za pomoc, chyba osobiscie cie usciskam bo do Rzeszowa nie mam daleko (tj. w sierpniu nie bedzie daleko). Dzisiaj poszlam sobie do centrum handlowego do dzialu z biustonoszami, a tam 70% przecena na bielizne:szok:. Kupilam sobie 3 staniczki, dwa w rozmiarze 30 DD (Wonderbra) i jeden 32 DD- jednak niczym nie rozni sie od tych 30-stek. Jako, iz 70% przecena to majatku nie wydalam bo zalacilam 15 funciakow.
Andula, Madzia- gdybyscie chcialy zaszalec ze stanikami to biegusiem do Debenhams bo tam 70% przeceny.
 
tosika hmmm naprzeciwko powiadsz ^^
Jak cisnął to raczej badziewny nie był ^^ Z kąd tyś taki staniczek- karmnik wydarła? Zwykle w przeciętnym staniku łatwiej jest zrobic procę z obwodu niż mieć problemy z oddychaniem.:-D Mi się co prawda nie zdarzyło trafić na taki staniczek żebym musiała przedłużkę nosić ale wiele dziewczyn specjalnie takie kupuje. Myśle że to już kwestia gustu, upodobań i naszego ciała czy powinnyśmy wziąć w takim wypadku szerszy obwód (i wtedy miseczke o 2 literki mniejszą) czy bawić się z przedłużką (chociaz wiadomo, że stanik i tak w koncu się rozciągnie). Ważne żeby fiszbiny leżały w odpowiednich miejscach i linia biustu nie była załamana tzn. nie robiły się bułki pod pachami i nad miseczkami bo to nam szkodzi.
Mi pasuje taki stanik ktory trudno jest zapiąć rzy pierwszym ubraniu ( i wytrzymuje w tym stanie kilka mc) i ściska na tyle, żeby wymuszać prosta postawę:-D .
beaa zazdroszcze wam tej wyrzedaży ^^ Gratuluje zakupów i mam nadzieje, że będą się świetnie nosiły.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze, to chyba bedzie jeden z pierwszych postow tutaj, chociaz czytam Was jeszcze sprzed czasów narodzin bąbla ;) no ale taki temat .. ;)

kicrym - spokojnie przyzwyczaisz sie ;) ja na poczatku po porodzie nawet spalam w staniku - przez pierwsze 3 dni+noce wbijaly mi sie tylko fiszbiony na mostku .. ale potem sie czlowiek i do tego przyzwyczail, a moze to fiszbiny do mnie ..;)

tosika - mozesz sobie takie "nowe ciasne staniki" takze przerobic na karmniki - ja w tym celu kupilam takie ogromniaste haftki i tasiemke w pasmanterii (haftki spodniowe bodajże). Jedyna wada - po jakichs 3 miesiacach miesiacach uzywania zaczeły wyłazic mi fiszbiny miedzy piersiami (tyle ze wtedy malec byl tylko i wylacznie na mym mleczku - wiec karmienia i odpinania bylo od groma ;] ). Ale jak karmisz duzo - to polecam rozwiazanie ;) Bron boze nie staraj sie wyciagac piersi dolem czy cos ..

a, tylko slowem dopowiedzenia - niefortunnie stalam sie "uswiadomiona posiadaczka swojego wlasnego rozmiaru piersi" w 7 miesiacu ciazy - kiedy obwod byl bardzo-bardzo inny ;] A na karmniki przerabialam 2 modele panache - Daisy i Eliza - mocno zabudowane na mostku.. moze stad potem to wylazenie fiszbin ;)
 
Do góry