reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biustonosz do karmienia - duży biust

Milmo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
869
Chciałam Was prosić o polecenie biustonoszy do karmienia: jakie najbardziej Wam się sprawdziły? Ja mam duży, ciężki biust. Obawiam się, że taki z fiszbinami będzie niewygodny, ale z drugiej strony tylko taki utrzyma ciężkie piersi. W czasie laktacji śpicie też w biustonoszu? Możecie wrzucać konkretne modele, dziękuję za pomoc.
 
reklama
Ja polecam zwykły biustonosz sportowy/topik. Też mam duży biust i u mnie sprawdza się doskonale. Nie czuję nawet, że mam go na sobie, a inne biustonosze strasznie mi przeszkadzają. Śpię w nim również bo bym się inaczej cała mokra z mleka obudziła. ;)
 
Ja polecam zwykły biustonosz sportowy/topik. Też mam duży biust i u mnie sprawdza się doskonale. Nie czuję nawet, że mam go na sobie, a inne biustonosze strasznie mi przeszkadzają. Śpię w nim również bo bym się inaczej cała mokra z mleka obudziła. ;)
No tak ale w zwykłym nie ma funkcji do karmienia. A cała się rozbierać nie będę, jak przyjdzie mi karmić poza domem.
 
Do góry