reklama

Biutonosz do karmienia

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez dixie, 24 Luty 2014.

1. dixie

dixie Początkująca w BB

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

no cóż mam nadzieję, że twój post to nie jest zwykły SPAM

wg mnie bardzo ładny i w dobrej cenie, te które ja miałam wyglądały strasznie a kosztowały wcale nie mniej, szukałam czegoś w tym stylu wtedy ale nic nie znalazłam

3. reklama
  4. bertula

bertula Zaciekawiona BB

Najlepiej patrzeć na wygodę i zeby był że tak napisze- rozciągliwy
    Bo jak pokarmu sie nazbiera to potem sztywny biustonosz ciśnie, trzeba tez wziąc pod uwagę to, że bedzie się korzystac z wkładek laktacyjnych - to jakies 0,5 cm w miseczce wiecej

5. kasia-matiy

no tak tyle że sztywna miseczka pomaga przy większych piersiach które bardzo ciążą, ja miałam zwykły taki bawełniany i okropnie go wspominam a rozciągać i tak się zbytnio nie rozciągał, no i latem większy kłopot bo łatwo przewiać ... polecam też koszulki do karmienia z wszytym biustonoszem, ja taką miałam i nie musiałam na spacerze wywalać całego brzucha przy karmieniu ;-)

6. bertula

bertula Zaciekawiona BB

Duży biust bardziej utrzymują szerokie mocne ramiączka
    no ale każdy wybiera to co mu pasuje
    Ja nie umiałam w sztywnym wytrzymac akurat a biust mi urusł do obwodu 116cm w normalnym stanie + pokarm :blink:

7. kasia-matiy

no ja swój dobierałam już po urodzeniu dziecka i kupiłam nieusztywniany a jak miałam więcej pokarmu to i tak cisnął

8. bejbibumi

bejbibumi Zaciekawiona BB

9. ameba211

ameba211 Początkująca w BB

a ja nie chce mieć dzieci, tobie też radze

10. reklama
  11. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

Ja jednak czarnej bielizny do karmienia nie chciałam.

12. katarzy802

katarzy802 Zaciekawiona BB

A co powiecie na te z Hm? Warto?

Poleć forum