reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bizuteria dla niemowlaka

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny moja córeczka ma 2 miesiące, w święta mamy chrzest. Matka chrzestna zapowiedziała, zw chce kupić Małej bransoletkę i tu moje wątpliwości. Może pamiętaka i fajna ale czy bezpieczna? Czy zakładać na małe rączki? Nie chce żeby było jej przykro ale nie jestem przekonana. Czy nic nie może się stać. Mała wkłada rączki do buźki.
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem super prezent. Póki co dziecko jest za małe żeby nosiło. Ale na jakieś święta czy ważne wydarzenia rodzinne można dziecku założyć. Ode mnie cory koleżanka dostała na chrzciny złoty łańcuszek. Nie nosi go na codzień, ale wiem żego ma i jak będzie starsza to będzie go wkładać. Takie prezenty są najtrwalsze, łańcuszek, bransoletka. A nikt przecież nie karze, żeby niemowlak je nosił.
Moim zdaniem super prezent. Póki co dziecko jest za małe żeby nosiło. Ale na jakieś święta czy ważne wydarzenia rodzinne można dziecku założyć. Ode mnie cory koleżanka dostała na chrzciny złoty łańcuszek. Nie nosi go na codzień, ale wiem żego ma i jak będzie starsza to będzie go wkładać. Takie prezenty są najtrwalsze, łańcuszek, bransoletka. A nikt przecież nie karze, żeby niemowlak je nosił.
 
Rozwiązanie
reklama
Dziewczyny moja córeczka ma 2 miesiące, w święta mamy chrzest. Matka chrzestna zapowiedziała, zw chce kupić Małej bransoletkę i tu moje wątpliwości. Może pamiętaka i fajna ale czy bezpieczna? Czy zakładać na małe rączki? Nie chce żeby było jej przykro ale nie jestem przekonana. Czy nic nie może się stać. Mała wkłada rączki do buźki.
Nie musisz zakładać, ale pamiątka super. Dziecko dorośnie i zobaczy co dostało. Uważam że takie małe prezenciki są bardzo fajne. Moja starsza córcia poza pieniążkami dostała właśnie takie rzeczy typu smoczek, bransoletka czy kufer z data urodzin, waga i długością ciałka. Tam wszystko schowałam i czeka na swój czas.
 
Do góry