reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błąd laboratorium ??

anula88

MAMY SIEBIE :0)
Dołączył(a)
20 Listopad 2006
Postów
9 933
Witam.Zdarzyła wam się sytuacja ,w której okazało się,że laboratorium źle wykonało wyniki krwii ?


Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tak. Mój lekarz zadzwonił do mnie i powiedział że jestem w ciąży. Okazało się że nie jestem i nie byłam[emoji54]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Eh ... u mnie sytuacja odwrotna,testy pozytywne wyraźnie a beta 0,1 po wykonaniu telefonu babeczka wyskoczyła z textem ,ze błąd oznaczenia i ze wynik trzeba powtórzyć ... z automatu zdaje się wpisali wartość 0,1 .... po czym skasowali mi z systemu ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Anula powtórz jeszcze raz betę.

Wiktorka88 pomysl logicznie jak test może dac wynik pozytywny a beta nic?
Przecież test wykazuje bete hcg w moczu i jak test wykazał dwie kreski to beta z krwi również powinna.
A wynik 0,1 to nie niski wynik tylko brak ciąży.
Powyżej 5 jest ciaza.
 
Anula powtórz jeszcze raz betę.

Wiktorka88 pomysl logicznie jak test może dac wynik pozytywny a beta nic?
Przecież test wykazuje bete hcg w moczu i jak test wykazał dwie kreski to beta z krwi również powinna.
A wynik 0,1 to nie niski wynik tylko brak ciąży.
Powyżej 5 jest ciaza.
Powtórzę oczywiście ... laborantka sama przyznała ze błąd ... chodzi mi o sam fakt czy często owa sytuacja się powtarza .... nie chce myśleć co by było gdybym czekała na jakiś inny wynik ...szok

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
I gratuluję:)
Znam przypadek gdzie znajoma pobierala córce krew i jakas pomylka nastapila i wyszło ze mala ma bialaczke przeżyli koszmar wtedy i później jakoś wyszło ze się pomylili w ośrodku.
I oczywiście dziecko zdrowe.
Ale chyba mało takich pomyłek jest
 
reklama
Błąd labo i tyle. Już pisałam na innym wątku jak w piątek miałam około 45 000, a w poniedziałek wpisali mi równo 10 000. Myślałam, że umrę, najpierw histeria, a dopiero później zaczęłam logicznie myśleć, a że oni próbki trzymają to poprawili później wynik.
 
Do góry