reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Błąd lekarzy, ciąża

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam.
Piszę na grupie bo jestem już zrozpaczona i pełna nerwów.
17 lipca odbyła się moja wizyta u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży. (miesiączka była 11 czerwca,nieregularne cykle) był pęcherzyk, natomiast brak zarodka. Lekarz oszacował, że jest to 5 tc. Byłam bardzo szczęśliwa, że w ogóle jestem w ciąży. Od tej chwili starałam się dbać o siebie. 31 lipca odbyła się kolejna wizyta jednakże już u innego lekarza z racji że moja 1 lekarka miała bardzo odległe terminy. Podczas drugiej wizyty usłyszałam, że zarodek jest I bicie serca. Osobiście nie słyszałam bicia tylko lekarz powiedział, że czynność serca istnieje. Po wyjściu, na usg zauważyłam, że również widnieje 5 tydzień. Nie wiem czemu od razu nie spojrzałam na to. Ale do sedna. Wczoraj tj 9 sierpnia byłam z moim partnerem na weselu. Dzień wcześniej wróciliśmy z nad morza (5 dni), na weselu po załatwieniu się zauważyłam jakby glut z krwią. Nie zważając na okoliczności pojechaliśmy do szpitala. Na szczęście szpital 5 minut drogi. Podczas badania lekarz powiedział mi że nie ma bicia serca. A zarodek wielkością jest na 5 tc!!! Licząc od mojej 1 wizyty byłabym w 8 tyg ciazy. Lekarz stwierdzil 3 wyjścia.
1. Ciąża obumarla
2. Słaby aparat
3. Zbyt wczesna ciąża.
Nie wiem co o tym myśleć. Kazał mi się teraz nie przemeczać a za 3 dni kontrola. Umówiłam się na prywatnie do bardzo dobrego lekarza. Mam nadzieję że z maleństwem jest jednak wszystko w porządku. Tylko moje pytanie brzmi:"jak to możliwe, że 3 lekarzy mówi mi że to cały czas 5 tc?" brzuch mi się powiększył(jestem szczupła osoba) nie mam zbytnio objawów, Prócz bolacych piersi, lekkie pobolewanie w podbrzuszu, jednakże ostatnio nasilily się nudności. Wracając wczoraj z imprezy zacząć mnie boleć podbrzusze,po chwili wszystko było ok. Od tej chwili nic złego się nie dzieje.
Podczas wakacji nad morzem, między mną a partnerem doszlo do zbliżeń. Czy warto jeszcze mieć nadzieję?
Pozdrawiam

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
aha no a ile jesteś po podaniu tabletki? mi się ruszyło po 5 godz ,i jak poszło to ło masakra

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Z Gdzie popełniłam błąd? Potrzebuję porady 85
I Czy to może być ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 17
anula88 Błąd laboratorium ?? Staramy się 11
A Czy to błąd lekarza ?! Potrzebuję porady 12
Serduszko1 Błąd lekarski, zespół stevensa-johnsona i leczenie. POMOCY! Potrzebuję porady 7
ZwariowanaSol Błąd NFZ, ZUS czy Urzędu pracy i ubezpieczenie zdrowotne. Porady prawnika 5
ElaMaja Lekarka skreśliła moją ciążę a dwóch lekarzy nie jest pewnych... Potrzebuję porady 401
zanka200389 Chłopiec czy dziewczynka- pomyłki lekarzy na usg Przyszłe mamy 15
N Zapisywanie przez lekarzy luteiny na zasadzie "jak ma pomóc, to pomoze..." Potrzebuję porady 16
dzag82 Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji Dzieci urodzone w grudniu 2015 463
A Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w grudniu 2015 454
A Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone we wrześniu 2015 729
vinga89 Szczepienia, wizyty u lekarzy i zdrowie styczniowych bobasów Dzieci urodzone w styczniu 2014 150
martuska507 Terminy wizyt majóweczek u lekarzy:) - bez komentarzy Dzieci urodzone w maju 2014 0
Joanna23 Niedoczynność tarczycy, nasze kontrole, zalecenia lekarzy Dzieci urodzone w maju 2014 35
AniolekBB Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w kwietniu 2014 3250
Verita Wizyty u lekarzy, badania nasze usg Dzieci urodzone w lutym 2014 2094
agusiakemisia wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne Dzieci urodzone w grudniu 2013 2719
kamilka87 Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady. Dzieci urodzone w listopadzie 2013 1752
Z szpitale,opieka medyczna,wizyty u lekarzy,badania...we Wloszech Mamy z Włoch 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
mamoośka Polecamy lekarzy Archiwum wcześniaczków 9
daria0607 Niezauwazana przez lekarzy bo chodze prywatnie do ginekologa... Ciąża, poród, połóg 13
aneczka2425 Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:) dzieci urodzone w sierpniu' 09 3275
justyna28011983 wykaz polskich lekarzy za granica Rodzinki zza granicy 1
ell Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy... Dzieci urodzone w czerwcu 2009 3245
M Kwestia podejścia lekarzy Mamy z Irlandii 105
agamal Podejście lekarzy na temat diety matek karmiących dzieci z AZS Mały alergik 4
S nazwiska lekarzy prowadzacych ciaze i Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 27
A Choroby, wizyty u lekarzy. Roczniaki i dwulatki 1368
Sylwia0612 Dwie diagnozy.... Ciąża, poród, połóg 1
SierraP Hipnoporód- opinie Ciąża, poród, połóg 0
A Czy to ciąża Staramy się 3
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 5
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
M Ciąża mnoga a przyrost bhcg Ciąża, poród, połóg 5
julcziiiko Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 23
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
Ollax śluz szyjkowy a ciąża Potrzebuję porady 8
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
L Koronawirus a L4 ciąża Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 8
K Witaminy ciąża Ciąża, poród, połóg 7
X Ciąża Ciąża, poród, połóg 8
E Gluten a ciąża Staramy się 1
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 29
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
Aaazym Ciąża a clo Potrzebuję porady 4
K Ciąża bezobjawowa Ciąża, poród, połóg 15