reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska na teście

mamaAntoniego

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2016
Postów
44
witam kobitki!
Godzinę temu zrobiłam test ciążowy. Od razu przy przechodzeniu tego barwnika pojawiła się jedna kreska tylko. Po czym wyrzuciłam test do kosza. Coś mnie podkusiło i po kilku minutach wyjęłam, były już dwie kreski, druga blada. Na teście jest napisane żeby po 5 min nie odczytywać wyniku, Ale myślę że nie minęło nawet 5 minut. Ja go zrobiłam i me razu wyrzuciłam. Zastanawiam się ta druga kreska jest wiarygodna. Niestety nie mogę wstawić zdjęcia...
 
reklama
Wiesz bardzo ciężko powiedzieć czy ta druga kreska jest wiarygodna, myśle, że tutaj raczej nikt nie udzieli Ci odpowiedzi na to pytanie. Skoro jesteś pewna, że nie mineło 5 minut to jest taka możliwość. Ale mogło minąć więcej niż sie wydawało, a może się z czymś pomieszało w koszu itp. Po zrobieniu testu należy trzymać go płasko aż do momentu odczytu wyniku a Ty go wyrzuciłaś więc nie można go uznać za 100% wiarygodny.
Po prostu zrób kolejny test i wtedy będzie wszystko jasne, bo takie zastanawianie się nie da Ci konkretnej odpowiedzi.
Zyczę Ci 2 kresek jeśli o tym marzysz :)
 
Wiem, najlepiej zrobić jeszcze jeden. Tylko nie wiem czy powtórzyć dzisiaj czy lepiej poczekać do rana :) bardzo bym chciała, Ale racja test jest mało wiarygodny. Gdyby była ciąża to wyszłoby od razu
 
witam kobitki!
Godzinę temu zrobiłam test ciążowy. Od razu przy przechodzeniu tego barwnika pojawiła się jedna kreska tylko. Po czym wyrzuciłam test do kosza. Coś mnie podkusiło i po kilku minutach wyjęłam, były już dwie kreski, druga blada. Na teście jest napisane żeby po 5 min nie odczytywać wyniku, Ale myślę że nie minęło nawet 5 minut. Ja go zrobiłam i me razu wyrzuciłam. Zastanawiam się ta druga kreska jest wiarygodna. Niestety nie mogę wstawić zdjęcia...

Zrób sobie badanie z krwii beta hcg, koszt około 40 zł, ale będziesz miała wtedy 100% pewności :)
 
Zrob test dzisiaj jesli jestes w ciazy to kreska sie pojawi ja tak mialam. Bylam w pracy i robilam test natlok obowiazkow i bie moglam sprawdzic jaki jest wynik, po pol godzinie zobaczylam druga blada kreske ale wiadomo czas... To szybko po pracy do apteki i zrobilam drugi tez lekka druga kresunia teraz juz 19tc. A jestes w terminie miesiaczki czy przed?
 
Powtorz test :)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
A ja Ci gratuluję uważam że to ciąża kreska na początku kiedy beta hcg jest jeszcze niskie pojawia się po jakimś czasie i jest blada z każdym dniem kreska powinna stawać się bardziej intensywna beta hcg podwają swoją objętość co drugi dzień
Życzę powodzenia i spokojnych dziewięciu miesięcy
 
Do góry