reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska

Ja miałam wynik już tego samego dnia wieczorem. Nie musisz być na czczo do bety.
USG zależnie od urządzenia zaczyna wychwytywać ciążę dopiero po osiągnięciu poziomu bety 1000-1500 . Zależy jak dobry jest sprzęt.

A kreski na testach różne są, jedne są bardzo wyraźne , inne delikatne. A były już tu przypadki że kresek nie było absolutnie żadnych ... a beta potwierdzała ciążę w 100%.
Po 6 idę robić bete, mam nadzieję, że będzie ok ;)
 
reklama

Załączniki

  • IMG20220426083658.jpg
    IMG20220426083658.jpg
    698,5 KB · Wyświetleń: 389
Przyszły wyniki z bety☺️
wow już ??? eskpresowo.
No przy becie na takim poziomie to żadne urządzenie nie wykryje jeszcze ciąży .
Teraz idąc kolejnym krokiem powinnaś powtórzyć sobie zbadanie bety po 48h, ewentualnie po 72h to już tak maks ( chociaż ja np sprawdzałam drugi raz dopiero po tygodniu ... ) .
Wtedy widać czy jest prawidłowy przyrost.
 
wow już ??? eskpresowo.
No przy becie na takim poziomie to żadne urządzenie nie wykryje jeszcze ciąży .
Teraz idąc kolejnym krokiem powinnaś powtórzyć sobie zbadanie bety po 48h, ewentualnie po 72h to już tak maks ( chociaż ja np sprawdzałam drugi raz dopiero po tygodniu ... ) .
Wtedy widać czy jest prawidłowy przyrost.
Widać wczesna ciąża 🙂więc tak jak koleżanka pisała na betę iść jeszcze raz żeby zobaczyć przyrost
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Dziś 27 dzień cyklu, cykle mam 29 dniowe, w czwartek powinnam miec @, od paru dni pobolewa mnie brzuch jak na @, ciągle wzdęcie brzucha, rozdrażnienie, dziś zrobiłam test ciążowy strumieniowy i wyszła blada kreska, czy tylko ja ją widzę, czy ona tam jest? Dodam , że test robiony popołudniu, a pasek testowy wyjęty z plastiku, żeby lepiej był widoczny wynik.
 

Załączniki

  • B87E7C93-EA6C-497D-BCB4-1E6E6804B64C.jpeg
    B87E7C93-EA6C-497D-BCB4-1E6E6804B64C.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 423
  • E5FE2442-CDC3-4114-8E55-C3D7C937BFE1.jpeg
    E5FE2442-CDC3-4114-8E55-C3D7C937BFE1.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 428
Do góry