reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska

Hej dziewczyny, w czwartek popołudniu zrobiłam test ciążowy, wyszły 2 kreski, ta druga wyszła bardzo blada, zrobiłam tego samego dnia jeszcze jeden, wyszło tak samo. Na drugi dzień z samego rana zrobiłam kolejny test i również wyszedł jak te dwa pozostałe. Wczoraj robiłam kolejny kreska wyszła najbardziej widoczna ale wciąż blada. Dziś miałam USG niestety nic na nim nie wyszło. Lekarz zasugerował, że testy mogły być wadliwe ( wydaje mi się to mało prawdopodobne, testy kupione w różnych aptekach i różnych firm), lub ciąża jest w tak wczesnym etapie, że jeszcze nic nie widać. Dostałem skierowanie na BHcg, ale już nie mogę wytrzymać. Okres spóźnia mi się tydzień.Miała któraś z Was podobną sytuację ?
 
reklama
Hej dziewczyny, w czwartek popołudniu zrobiłam test ciążowy, wyszły 2 kreski, ta druga wyszła bardzo blada, zrobiłam tego samego dnia jeszcze jeden, wyszło tak samo. Na drugi dzień z samego rana zrobiłam kolejny test i również wyszedł jak te dwa pozostałe. Wczoraj robiłam kolejny kreska wyszła najbardziej widoczna ale wciąż blada. Dziś miałam USG niestety nic na nim nie wyszło. Lekarz zasugerował, że testy mogły być wadliwe ( wydaje mi się to mało prawdopodobne, testy kupione w różnych aptekach i różnych firm), lub ciąża jest w tak wczesnym etapie, że jeszcze nic nie widać. Dostałem skierowanie na BHcg, ale już nie mogę wytrzymać. Okres spóźnia mi się tydzień.Miała któraś z Was podobną sytuację ?
 
Mam delikatne plamienia i przepisał
Ja bez plamień i też biorę od początku, dal mi na wywołanie miesiaczki a podtrzymała mi ciążę. Dziś 9+5 a baaardzo długo nic nie wykrywało ciazy nawet pisałam tutaj na forum.
Trzymam kciuki, nie stresuj się, odpoczywaj i wszystko będzie dobrze ♥️
 
Dzień dobry kobietki !
Jestem tu nowa,czy mogłybyście spojrzeć na ten test,jestem skołowana,bo nie wiem co o tym myslec.
Jestem na 6 dni przed @. Proszę spójrzcie na ten test,bo już tracę nadzieję,że kiedyś i mi się uda😩🥺 Nie wiem sama co myśleć,czy to nie za szybko z tym testem ? Po prostu już nie mogę wytrzymać i się doczekać .
Pozdrawiam serdecznie !
 

Załączniki

  • IMG_20221001_115005.jpg
    IMG_20221001_115005.jpg
    1 000,4 KB · Wyświetleń: 286
reklama
Dzień dobry kobietki !
Jestem tu nowa,czy mogłybyście spojrzeć na ten test,jestem skołowana,bo nie wiem co o tym myslec.
Jestem na 6 dni przed @. Proszę spójrzcie na ten test,bo już tracę nadzieję,że kiedyś i mi się uda😩🥺 Nie wiem sama co myśleć,czy to nie za szybko z tym testem ? Po prostu już nie mogę wytrzymać i się doczekać .
Pozdrawiam serdecznie !
Piszesz już w 2 czy 3 wątku 😉

Monitorujemy owu? Ile jesteś dni po owulacji?

Jakkolwiek bym nie patrzyła jest negatywny. 6 dni przed @ to się zarodek (blastocysta) zaczyna dopiero zagnieździć wiec daj jej czas na spokojnie się umościć 😉 trzymam kciuki🤞
 
Do góry