reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreseczka i niska beta hcg, brak objawów.

reklama
Neta niby niska ,ale to o o niczym nie przesadza, ja byłam 3 razy w ciąży, tylko 1 udana ,i własnej w niej nie miałam żadnych objawów, oprócz czestomoczu, czy wykonywałas wcześniej jakoś badania ?? Tsh?? Progesteronu?
Staramy się z mężem o dzidziusia od listopada zeszłego roku. W marcu byłam w ciąży jednak poroniłam w piątym tygodniu. Obecnie znów wyszedł mi pozytywny test. W poniedziałek w 27dc na teście pink zobaczyłam ledwo widoczną kreseczkę, w zasadzie pojawiła się po paru minutach od zrobienia testu. Powtórzyłam we wtorek (28dc) i kreseczka również była ledwo zauważalna. Zrobiłam betę w laboratorium - wyszło 25,7 czyli wskazuje na ciążę. Martwię się jednak gdyż wartość wydaje mi się stosunkowo niska. Poprzednim razem, w marcu w podobnym czasie miałam już około 170. Dzisiaj (29dc) znowu zrobiłam test ciążowy (z moczu) i kreseczka nadal bladziutka, taka sama jak w poniedziałek i we wtorek. Jutro idę ponownie na betę do laboratorium ale nie mogę przestać o tym myśleć. Martwię się bardzo, że znowu poronię ;( Nie mam jeszcze dziecka.
Z objawów zauważyłam jedynie częstomocz. Poprzednio bolały mnie piersi i brzuch jak przed okresem. Tym razem nic nie boli. Czuje się dobrze.
Czy któraś z Was miała podobnie? Co o tym sądzicie? Boję się, że znowu będzie coś nie tak ;(
Beta o niczym nie przesadza . Ja miałam idealne przyrosty ponad 150%. A ciąże poroniłam 3 dni temu w 8 tc . Poronienie zatrzymane ...
Dlatego na przyszłość wiem , ze beta nie należy się sugerować 😘
 
A kiedy lekarz ? 🙂daj koniecznie znać po 🙂
Lekarz w czwartek, niestety nie mój, bo jest na urlopie. Oczywiście, że dam znać :)

Beta o niczym nie przesadza . Ja miałam idealne przyrosty ponad 150%. A ciąże poroniłam 3 dni temu w 8 tc . Poronienie zatrzymane ...
Dlatego na przyszłość wiem , ze beta nie należy się sugerować 😘
Rozumiem i przykro mi bardzo :(
U mnie przy poprzedniej ciąży akurat brak przyrostów już świadczył o tym, że coś jest nie tak. Na razie beta jest ok, ale jeszcze się nie cieszę tak bardzo, czekam na wizytę a i tak pewnie będę ostrożnie podchodzić przez cały pierwszy trymestr, bo to niestety najbardziej niebezpieczny okres ciąży.
 
Beta jest ważna, choćby przy ciąży pozamacicznej , ja poronilam 2 razy i wiem kiedy jest cos nie tak ,za pierwszym razem ,mega niskie wartości, i co z tego że przyrost ok, jak beta na poziomie 20 potem 50 , drugi raz znowu mega wysoka 8 tysięcy pi 48h 22 tysiące, więc jednak ma to jakieś znaczenie
 
Hej dziewczyny, przepraszam, że tak długo nie pisałam. Byłam u tego lekarza w zeszły czwartek, ale właściwie nie dowiedziałam się niczego. To był chyba 6 tydzien a ona powiedziała, że przyszłam za wcześnie i żeby wróciła za 3 tygodnie... Zanim zrobiła mi USG to uprzedzała, że prawdopodobnie nic widać nie będzie. I tak było, zobaczyła jajo ale zarodka nie, twierdząc że to normalne. Raczej już do niej nie wrócę, bo w środę mam wizytę u mojej Pani doktor. Nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że w piątek znowu pojawiły się u mnie plamienia... brązowe, czasem widzę niewielkie skrzepy i martwię się. Kontaktowałam się z moją lekarką i zaleciła mi Duphaston 2 razy dziennie. Od wczoraj biorę. Jutro skoczę zbadać betę. Martwię się, że znowu coś jest nie tak :( Podbrzusze nie boli, jedynie co jakiś czas odczuwam kłucie w prawym boku ale na wysokości pępka i często po jedzeniu więc pocieszam się, że to może gazy, bo mam problem ze wzdęciami.
 
Bądź dobrej myśli. Ja też poroniłam w styczniu, zatrzymane6/9 Tc. Wizyte miałam u swojego lekarza w 4+6 powiedział, że usg nie będzie robił, żeby mnie nie denerwować. Zapisał acard i eutyrox na tarczycę bo skoczyła do 3.17.Jutro idę na pierwsze usg, wg miesiączki 7+2.

Z objawów oprócz piersi i to też nie zawsze praktycznie nic mi nie jest. Każda ciąża jest inna. W straconej mdliło mnie, ciągnęło podbrzusze, piersi były gigantycznne. Teraz prawie nic się nie dzieje.

Spokojnie czekaj na wizytę. Nerwami nic nie zdziałamy :)
 
Cześć ja mam praktycznie to samo słaba blada kreska na teście ciążowy idę jutro na betę ft4 i tsh bo tsh też miałam wysokie teraz utrzymuje się an poziomie 2,3 ale przy ciąży pewnie trzeba będzie zwiększyć dawkę...
 
Staramy się z mężem o dzidziusia od listopada zeszłego roku. W marcu byłam w ciąży jednak poroniłam w piątym tygodniu. Obecnie znów wyszedł mi pozytywny test. W poniedziałek w 27dc na teście pink zobaczyłam ledwo widoczną kreseczkę, w zasadzie pojawiła się po paru minutach od zrobienia testu. Powtórzyłam we wtorek (28dc) i kreseczka również była ledwo zauważalna. Zrobiłam betę w laboratorium - wyszło 25,7 czyli wskazuje na ciążę. Martwię się jednak gdyż wartość wydaje mi się stosunkowo niska. Poprzednim razem, w marcu w podobnym czasie miałam już około 170. Dzisiaj (29dc) znowu zrobiłam test ciążowy (z moczu) i kreseczka nadal bladziutka, taka sama jak w poniedziałek i we wtorek. Jutro idę ponownie na betę do laboratorium ale nie mogę przestać o tym myśleć. Martwię się bardzo, że znowu poronię ;( Nie mam jeszcze dziecka.
Z objawów zauważyłam jedynie częstomocz. Poprzednio bolały mnie piersi i brzuch jak przed okresem. Tym razem nic nie boli. Czuje się dobrze.
Czy któraś z Was miała podobnie? Co o tym sądzicie? Boję się, że znowu będzie coś nie tak ;(
Nie martw się u mnie było to samo blade kreski takie że tylko ja je widziałam. Beta niska zaczęła się od 14 później 40 ważne że musi wzrastac jestem teraz w 20 tygodniu
 
Nie martw się u mnie było to samo blade kreski takie że tylko ja je widziałam. Beta niska zaczęła się od 14 później 40 ważne że musi wzrastac jestem teraz w 20 tygodniu
Dzięki za pocieszenie, jutro pójdę na betę i zobaczymy później powtórzę w przyszłym tygodniu jeśli okaże się że ciąża to lecę od razu do lekwrza, zrobiłam dzisiaj 3 testy na wszystkich blada kreska, tylko na tym teście Pink ledwo widoczna...
 
reklama
Dzięki za pocieszenie, jutro pójdę na betę i zobaczymy później powtórzę w przyszłym tygodniu jeśli okaże się że ciąża to lecę od razu do lekwrza, zrobiłam dzisiaj 3 testy na wszystkich blada kreska, tylko na tym teście Pink ledwo widoczna...
Zależy jakią czułość mają testy nie martw się
 
Do góry