reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska, ból menstruacyjny dzień przed miesiączką

Dołączył(a)
30 Maj 2022
Postów
6
Cześć, jestem dzień przed miesiączką (lub dzień miesiączki - cykle różnią się średnio co 1-3 dni). Od półtorej tygodnia pobolewa mnie podbrzusze, w ostatnich dniach kłucie jajników, dzisiaj już bardziej bóle menstruacyjne. Zrobiłam test domowy z krwi, po 10 min (po czasie) wyszła blada kreska. Dla pewności (bardziej z niecierpliwości) wykonałam również pink strumieniowy, wyszła po kilku sekundach blada kreska (w załączeniu zdjęcie). Czy testy z pink są wiarygodne? Jestem w tym nowa, chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych w tym temacie :) Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Ps: dodam, że na żywo kreska jest bardziej widoczna, zdjęcie tego nie odzwierciedla
 

Załączniki

  • 20220530_170951.jpg
    20220530_170951.jpg
    322,6 KB · Wyświetleń: 916
reklama
Pozytywny jak nic 😉 zdrowej ciąży życzę ☺️ czy oprócz tych objawów miałaś też wrażliwe, bolesne piersi?
Właśnie nic a nic, grzebałam po wszystkich forach i 3/4 wczesnych ciąż to bolesność w piersiach. Już zaczynałam wierzyć, że ciąża tylko wtedy, jeśli odczuwamy ten ból. I dlatego do tej pory nie mogę uwierzyć :D
 
Właśnie nic a nic, grzebałam po wszystkich forach i 3/4 wczesnych ciąż to bolesność w piersiach. Już zaczynałam wierzyć, że ciąża tylko wtedy, jeśli odczuwamy ten ból. I dlatego do tej pory nie mogę uwierzyć :D
Pytam,bo sama testuje w środę a oprócz podbrzusza nie boli mnie nic... Tylko jakoś 8-9 dni po owulacji miałam lekko brązową plamkę na bieliźnie.
 
Pytam,bo sama testuje w środę a oprócz podbrzusza nie boli mnie nic... Tylko jakoś 8-9 dni po owulacji miałam lekko brązową plamkę na bieliźnie.
To jeśli na badaniu krwi jutro się potwierdzi, że ciąża, to oznacza, że objawy jakie masz, są objawami ciąży :)
U mnie jedynym objawem był ból podbrzusza. Zawsze odczuwałam ten ból w trakcie owulacji może przez jeden dzień. Ten cykl jest zupełnie inny pod tym względem.
Trzymam kciuki i czekam na wiadomość w środę :)
 
reklama
To jeśli na badaniu krwi jutro się potwierdzi, że ciąża, to oznacza, że objawy jakie masz, są objawami ciąży :)
U mnie jedynym objawem był ból podbrzusza. Zawsze odczuwałam ten ból w trakcie owulacji może przez jeden dzień. Ten cykl jest zupełnie inny pod tym względem.
Trzymam kciuki i czekam na wiadomość w środę :)
w środę robię tylko test będzie to 2 dni przed spodziewaną miesiączką.
 
Do góry