reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska, ból menstruacyjny dzień przed miesiączką

Ładna kreska 😉
Co do bólu, który jest taki jak właśnie przed okresem. Mnie ten ból czy takie pobolewanie podbrzusza towarzyszył jeszcze przez jakieś 2tygodnie po terminie okresu.
Także mimo że miałam już nawet potwierdzoną betę to ciągle się bałam , że lada moment przyjdzie okres 🙈
To tak na przyszłość gdyby te podbrzusze nie przestawało ciebie boleć 😉
Piersi mogą ale nie muszą.
Mnie np nigdy nie bolały w cyklach, dopiero jak w ciążę zaszłam wiec akurat ten rodzaj bólu był dla mnie totalną nowością i towarzyszył mi przez jakieś 3-4miesiące 😵‍💫
Zwyczajowych wymiotów i nudności w ogóle nie miałam.

Gratulacje.
 
reklama
Przed terminem @ czułam się jakby miała przyjść.
A potem nie miałam żadnych oznak. Ani bólu piersi, ani brzucha, ani mdłości, ani wymiotów.
Jedynie brak @, a potem niestety plamienia.
I tak w każdej ciąży.
 
reklama
Do góry