reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska, ból menstruacyjny dzień przed miesiączką

można, ale najbardziej miarodajne jest zrobić to po 48h. Równie dobrze można zrobić po 96 i kalkulatorem wyliczyć, ale wszędzie odniesie Was do dwudniowego przyrostu.
Ja to rozumiem ale są sytuację kiedy człowiek nie ma możliwości zrobić po 48h. Np.w moim przypadku powinnam robić jutro a jutro idę na 14hdo pracy nie mam możliwości wyskoczenia na przerwie aby zrobić badanie bo pracuje od 6-20 ,oraz od mojej pracy do laba mam godzinę drogi w jedną stronę więc pozostaje mi dzień nastepny kiedy mam wolne. 😀
Miłego dnia
 
reklama
Ja też miałam objawy jak na @. Nawet podpaski kupiłam, testy były dodatkiem. Wieczorny mocz i pink- 2 kreski od razu wyszły. Gratulacje.
 
Ja to rozumiem ale są sytuację kiedy człowiek nie ma możliwości zrobić po 48h. Np.w moim przypadku powinnam robić jutro a jutro idę na 14hdo pracy nie mam możliwości wyskoczenia na przerwie aby zrobić badanie bo pracuje od 6-20 ,oraz od mojej pracy do laba mam godzinę drogi w jedną stronę więc pozostaje mi dzień nastepny kiedy mam wolne. 😀
Miłego dnia
otóż to :)
 
Czesc dziewczyny podepne sie pod temat zeby nie zaczynac nowego. Otóż kolezanka dzisiaj wyslala mi zdjecie testu na ktorym widzi cien cienia he jak dla mnie jest negatywny moze wy spojrzycie swoim okiem. za duzo szczegolow nie znam wiem tylko ze dzisiaj jest 2 dzien jak jej sie spoznia miesiączka
 

Załączniki

  • 20220609_094535.jpg
    20220609_094535.jpg
    701,3 KB · Wyświetleń: 264
Czesc dziewczyny podepne sie pod temat zeby nie zaczynac nowego. Otóż kolezanka dzisiaj wyslala mi zdjecie testu na ktorym widzi cien cienia he jak dla mnie jest negatywny moze wy spojrzycie swoim okiem. za duzo szczegolow nie znam wiem tylko ze dzisiaj jest 2 dzien jak jej sie spoznia miesiączka
negatywny.
To co "koleżanka" widzi to zapewne kreska fabryczna, która te testy mają bardzo wyraźną. A po 2 dniach spóźnienia miesiączki to test powinien mieć już porzadne kreski
 
Czesc dziewczyny podepne sie pod temat zeby nie zaczynac nowego. Otóż kolezanka dzisiaj wyslala mi zdjecie testu na ktorym widzi cien cienia he jak dla mnie jest negatywny moze wy spojrzycie swoim okiem. za duzo szczegolow nie znam wiem tylko ze dzisiaj jest 2 dzien jak jej sie spoznia miesiączka
Wydaje mi się, że to cień szkiełka. Ja zawsze "coś" widzę na tych ze szkiełkiem i od razu je rozkładam i wyjmuje ten pasek testowy, żeby sobie nie wkręcać :)
 
negatywny.
To co "koleżanka" widzi to zapewne kreska fabryczna, która te testy mają bardzo wyraźną. A po 2 dniach spóźnienia miesiączki to test powinien mieć już porzadne kreski
O jeny, to ja jestem tak bardzo "nie w ciąży" że mi nawet na facelle testowa nie prześwituje xD a serio szukałam w tym cyklu nawet jakiejś testowej na chwilowy poryw serca :D
 
negatywny.
To co "koleżanka" widzi to zapewne kreska fabryczna, która te testy mają bardzo wyraźną. A po 2 dniach spóźnienia miesiączki to test powinien mieć już porzadne kreski
to samo jej pisalam ze jednak to raczej nie ciążowa ale cóż 🤷‍♀️ pokaze jej Wasze wypowiedzi to może sie przekona
 
O jeny, to ja jestem tak bardzo "nie w ciąży" że mi nawet na facelle testowa nie prześwituje xD a serio szukałam w tym cyklu nawet jakiejś testowej na chwilowy poryw serca :D

Ciesz się bo u zdecydowanej większości te testy mają widoczną gołym okiem kreskę a beta 0.
Więc jak ktoś widzi cień to zapewne jest to ta podla kreska.
Za to jak ciąża jest to podobno bardzo dobrze i szybko się wybarwiają na mocny kolor wie wtedy nie ma wątpliwości
 
reklama
Do góry