reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska i miesiaczka

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2020
Postów
7
Cześć jestem tu nowa mam 18 lat i mam mały problem i nie wiem co o tym mysleć spoznial mi sie okres 2 tyg w lipcu 18 mialam miesiaczke skonczyla sie 23 lipca zrobialam test ciazowy byla bardzo blada kreska a wiec poszlam do ginekologa powiedziala ze ciazy nie widac dostalam miesiaczke 30 sierpnia ale mialam ja 3 dni potem przerwa a potem znow 3 dni zrobilam przed miesiaczka test naczczo wyszla znow blada kreseczka od 2 tyg mam mdlosci i bole brzucha nie wiem co juz mam robic .
 
reklama
Ja płaciłam 46 zł w diagnostyce w Poznaniu, ale w przychodni kiedyś widziałam cena badania bety 30 zł. Tylko ja badałam w maju i wtedy jeszcze wszystko było przez koronę zblokowane. Myślę, że teraz w przychodni też już robią normalnie :)
 
reklama
reklama
Do góry