reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym 2 dni przed okresem

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
40
Cześć mam do Was pytanie. Pewnie już było tutaj takich setki ale zapytam :) staramy się z narzeczonym o kolejne malenstwo 4 miesiące w tym miesiącu poszlam na monitoring cyklu do gin dodam że od pol roku mój cykl wydłużył się do 36 dniz przyczyn nie znanych a badania ok. Teraz owu wypada mi na 20-21dc. U gin bylam w 19dc i jajeczko jeszcze nie było pęknięte w nd zrobiłam test owu elektroniczny i pokazalo ze bd owu w środę tj 24dc poszlam i było pęknięte, dziś jestem w 34dc i test pokazał mi taka blada kreskę czy możliwe że to ciąża?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201128_113255.jpg
    Screenshot_20201128_113255.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 1 732
reklama
Nie chce się bardzo nakrcac bo już od dwóch miesięcy szukam u siebie objawów ciąży i przychodziła @. Wynik testu po 2 minutach.
Wczoraj wieczorem test zrobiłam test babska ciekawosc i niecierpliwość wygralo i nie pojawiło się nic, wyrzucilam go a po pol h była lewo widoczna kreska stwierdziłam że to wada albo nie ważny już po tym czasie. Ale zasiało wątpliwości i nie mogłam się już doczekać do poniedziałku na test więc zrobiłem dziś
 
Jeśli tylko test nie był "trefny", to ciąża, kreska wyraźna :)
Najlepiej idź sobie zrób betę i będziesz mieć 100% pewności :)
 
reklama
hey dziewczyny
dzis zrobilam rano test (jestem ok. 2-3 dni przed @, mam cykle nieregularne)
chyba widze cien na tescie ale nie wiem czy tylko ja tego nie widze

co myslicie?
 

Załączniki

  • image1.jpeg
    image1.jpeg
    141,8 KB · Wyświetleń: 435
Do góry